Siemens - lodówka, w której żywność przechowasz 3x dłużej

Siemens - lodówka, w której żywność przechowasz 3x dłużej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.05.2014 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chłodziarka przedłużająca termin przydatności do spożycia produktów spożywyczych aż trzykrotnie, od tej pory może przestać kojarzyć się z bujną wyobraźnią pisarzy science-fiction. Wykorzystana w nowej lodówce technologia Siemens vitaFresh potrafi tego dokonać.

3x dłuższa świeżość

Głównym zadaniem nowej chłodziarki Siemens jest trzykrotne przedłużenie świeżości ulu-bionych produktów, które najczęściej przechowujemy w swoich lodówkach. Dzięki specjalnej strefie chłodzenia vitaFresh, podzielonej na obszar wilgotny i suchy, otrzymujemy najlepsze warunki chłodzenia także dla wymagającej żywności.

Sucha część strefy vitaFresh umożliwia dłuższe przechowywanie mięsa, drobiu i ryb przy wilgotności powietrza ok. 5. proc. Wybierając zaś strefę wilgotną, charakteryzującą się 95 proc. wilgotności powietrza, warzywa i owoce pozostaną jędrne i aromatyczne trzykrotnie dłużej.

Jak to działa? Rozwiązanie vitaFresh opiera się na wykorzystaniu temperatury ok. 0 st. C i automatycznym dostosowaniu poziomu wilgotności do produktów. Chłodziarka sama w ten sposób dba o to, by witaminy, związki mineralne, a także kolor i wygląd były zachowane na długo po zakupieniu żywności. Dodatkową zaletą vitaFresh jest odseparowanie produktów do oddzielnych szuflad, dzięki czemu intensywne zapachy nie przenikają się.

Praktyczne wnętrze z miejscem do szybkiego chłodzenia napojów Pośród wielu rodzajów półek, tak jak np. easyLift, których wysokość można zmieniać w za-leżności od potrzeb, nawet jeśli jest ona zapełniona, na uwagę zasługuje najnowsze rozwiąza-nie –. coldTray. To specjalne miejsce na drzwiach chłodziarki spodoba się każdemu amatorowi zimnych napojów i sprawdzi się szczególnie w czasie upalnych dni.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza w drzwiach chłodziarki, na półce coldTray panuje chłodniejsza o ok. 2 st. C temperatura, gwarantująca szybkie schłodzenie napoju, który na niej stoi. Całość wnętrza chłodziarki uzupełniają metalowe aplikacje, podkreślane przez energo-oszczędne i wydajne światło LED, zaś o sterowanie dba elektroniczny panel touchControl. Wnętrze chłodziarki uzupełnia również możliwość utworzenia kombinacji twinCenter, łącząc nową chłodziarkę z osobną zamrażarką.

Cena modelu : *4500 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także