Siemens - lodówka, w której żywność przechowasz 3x dłużej

Siemens - lodówka, w której żywność przechowasz 3x dłużej

Siemens - lodówka, w której żywność przechowasz 3x dłużej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.05.2014 13:40

Chłodziarka przedłużająca termin przydatności do spożycia produktów spożywyczych aż trzykrotnie, od tej pory może przestać kojarzyć się z bujną wyobraźnią pisarzy science-fiction. Wykorzystana w nowej lodówce technologia Siemens vitaFresh potrafi tego dokonać.

3x dłuższa świeżość

Głównym zadaniem nowej chłodziarki Siemens jest trzykrotne przedłużenie świeżości ulu-bionych produktów, które najczęściej przechowujemy w swoich lodówkach. Dzięki specjalnej strefie chłodzenia vitaFresh, podzielonej na obszar wilgotny i suchy, otrzymujemy najlepsze warunki chłodzenia także dla wymagającej żywności.

Sucha część strefy vitaFresh umożliwia dłuższe przechowywanie mięsa, drobiu i ryb przy wilgotności powietrza ok. 5. proc. Wybierając zaś strefę wilgotną, charakteryzującą się 95 proc. wilgotności powietrza, warzywa i owoce pozostaną jędrne i aromatyczne trzykrotnie dłużej.

Jak to działa? Rozwiązanie vitaFresh opiera się na wykorzystaniu temperatury ok. 0 st. C i automatycznym dostosowaniu poziomu wilgotności do produktów. Chłodziarka sama w ten sposób dba o to, by witaminy, związki mineralne, a także kolor i wygląd były zachowane na długo po zakupieniu żywności. Dodatkową zaletą vitaFresh jest odseparowanie produktów do oddzielnych szuflad, dzięki czemu intensywne zapachy nie przenikają się.

Praktyczne wnętrze z miejscem do szybkiego chłodzenia napojów Pośród wielu rodzajów półek, tak jak np. easyLift, których wysokość można zmieniać w za-leżności od potrzeb, nawet jeśli jest ona zapełniona, na uwagę zasługuje najnowsze rozwiąza-nie –. coldTray. To specjalne miejsce na drzwiach chłodziarki spodoba się każdemu amatorowi zimnych napojów i sprawdzi się szczególnie w czasie upalnych dni.

288769883704342675
© (fot. Materiały prasowe)

Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza w drzwiach chłodziarki, na półce coldTray panuje chłodniejsza o ok. 2 st. C temperatura, gwarantująca szybkie schłodzenie napoju, który na niej stoi. Całość wnętrza chłodziarki uzupełniają metalowe aplikacje, podkreślane przez energo-oszczędne i wydajne światło LED, zaś o sterowanie dba elektroniczny panel touchControl. Wnętrze chłodziarki uzupełnia również możliwość utworzenia kombinacji twinCenter, łącząc nową chłodziarkę z osobną zamrażarką.

Cena modelu : *4500 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)