Saturn kompletuje drużynę do pokazu w 5. Konkursie Lotów Red Bull!

Saturn kompletuje drużynę do pokazu w 5. Konkursie Lotów Red Bull!

Saturn kompletuje drużynę do pokazu w 5. Konkursie Lotów Red Bull!
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
31.07.2015 13:30

Sieć z elektroniką użytkową, Saturn szuka drużyny śmiałków, która poprowadzi pojazd podczas pokazów specjalnych w trakcie 5. Konkursu Lotów Red Bull w Gdyni.

Konkurs Lotów Red Bull odbędzie się 1. sierpnia w Gdyni. W zawodach biorą udział ekipy uzdolnionych konstruktorów i śmiałych pilotów, które będą oceniane w trzech kategoriach: długość lotu, kreatywność konstrukcji oraz wrażenie artystyczne.
Obok lotów konkursowych odbędą się także pokazy specjalne, które w tym roku uświetni ekipa marki Saturn.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

_ W Saturnie cenimy odważnych ludzi z pasją i właśnie takich osób szukamy do poprowadzenia naszego pojazdu w ramach pokazów specjalnych podczas 5. Konkursu Lotów Red Bull. Specjalnie opracowana aplikacja konkursowa będzie przedsmakiem emocji, które czekają na nas w Gdyni. Zapraszamy do wspólnej zabawy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników _–. powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci.
Aby wziąć udział w konkursie Saturna wystarczy do 10 sierpnia br. skompletować i zarejestrować ekipę na zawody oraz odpowiedzieć na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na tej stronie. Każda drużyna ma także do wykonania zadanie zręcznościowe, polegające na utrzymaniu samolotu w równowadze przez jak najdłuższy czas. Spośród 1. ekip z najlepszymi wynikami jury wybierze jedno zgłoszenie, wyróżniające się największą kreatywnością.
Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na tej stronie. Zabawa potrwa do 1. sierpnia br. i mogą w niej wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)