Samsung Prezio - czarne piekarniki i mikrofalówki.

Samsung Prezio - czarne piekarniki i mikrofalówki.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.10.2013 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadził na rynek nową serię piekarników w czarnym kolorze - linię Prezio. Na linię składają się klasyczne piekarniki, piekarniki parowe, kuchenka mikrofalowa oraz piekarnik 3 w 1.

Propozycją dla dużych, rodzinnych kuchni jest połączenie piekarnika BQ2D7G14. z kuchenką mikrofalową FW213G001. Jeśli dodatkowo stawiamy na zdrowy tryb życia i gotowania Samsung proponuje piekarnik parowy FQV213G001.

W piekarniku BQ2D7G14. zastosowano ciekawą technologię Twin Convection, która daje możliwość podzielenia pie¬karnika na dwie niezależne komory. Dzięki temu można równocześnie przygotować dwie potrawy, w różnych temperaturach, trybach i różnym czasie bez obawy, że zapachy się przenikną. Daje to także możliwość oszczędzania nie tylko czasu, ale także energii – możliwe jest urucho¬mienie tylko jednej części piekarnika (górnej lub dolnej), bez konieczności nagrzewania całej 65-litrowej przestrzeni.

Piekarnik parowy FGV213G00. dzięki dwóm generatorom pary umożliwia nie tylko pieczenie, ale także gotowanie na parze. Dzięki zastosowanej technologii potrawy są zdrowe, delikatne oraz odpowiednio soczy¬ste, a produkty nie tracą witamin i składników mineralnych.

Dla mniejszych kuchni świetnym rozwiązaniem jest kompaktowy piekarnik FQ215G001. Produkt ten łączy w sobie funkcje standardowego piekarnika, grilla oraz kuchenki mikrofalowej – a wszystko to w kompaktowych wymiarach. Urządzenie posiada pięć trybów grzania, a także funkcję Auto Cook i Auto Defrost, które łatwo i szybko ugotują, podgrzeją lub rozmrożą potrawy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)