Samsung Jungle - odkurzacz z cyklonowym filtrem antybakteryjnym

Samsung Jungle - odkurzacz z cyklonowym filtrem antybakteryjnym

Samsung Jungle - odkurzacz z cyklonowym filtrem antybakteryjnym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.11.2013 08:06

Nowy odkurzacz Samsung Jungle wyposażono w silnik o mocy 2400 W, który generuje 440 W siły ssania. filtr cyklonowy zamocowany na rączce, zapewnia wstępną filtrację większych cząstek kurzu. Zapobiega to zapychaniu worka i zmniejszaniu siły ssania urządzenia.

Nowy odkurzacz Samsung Jungle wyposażono w silnik o mocy 2400 W, który generuje 440 W siły ssania.

Technologia Twister, czyli filtr cyklonowy zamocowany na rączce, zapewnia wstępną filtrację większych cząstek kurzu. Zapobiega to zapychaniu worka i zmniejszaniu siły ssania urządzenia. Ilość nagromadzonego kurzu można łatwo sprawdzić i usunąć go bezpośrednio z pojemnika. Rolę ochrony antybakteryjnej pełnią nanocząsteczki srebra, którymi wypełnione jest wnętrze filtra cyklonowego. Dodatkowo o zdrowie użytkowników dba zmywalny filtr HEPA 13. który usuwa aż 99,95% drobin kurzu i bakterii, o niedostrzegalnej ludzkim okiem wielkości 0,03 µ.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dużą zaletą jest też cicha praca tego modelu. Przy tak dużej mocy, poziom głośności wytwarzany przez urządzenie wynosi jedynie 7. dB(A). Według producenta duża jest w tym zasługa szczotki Silencio Plus.

Jungle posiada w zestawie wielozadaniową szczotkę 3 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu i szczotka do tapicerki)
, a także parkietówkę - długą i szeroką szczotkę z miękkim włosiem. Nowy odkurzacz dostępny jest w trzech kolorach: fioletowym, turkusowym i czarnym.
Sugerowana cena detaliczna wynosi 69. PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)