Ruszył specjalny serwis Allegro. Kupisz w nim świąteczny przysmak

Ruszył specjalny serwis Allegro. Kupisz w nim świąteczny przysmak
Źródło zdjęć: © PAP | Jakub Kaczmarczyk
Adam Bednarek

08.11.2017 14:20, aktual.: 04.06.2018 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rogale świętomarcińskie kojarzą się z 11 listopada już nie tylko w Wielkopolsce, ale w całym kraju. Jeśli nie wiecie, gdzie kupić ten przysmak, z pomocą przychodzi… Allegro.

Allegro po raz kolejny wystartowało ze stroną allerogal.allegro.pl - informuje serwis dlahandlu.pl . Akcję zapoczątkowano w 2010 roku.

Rogal od Allegro ma certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego. Kojarzony z Wielkopolską przysmak ma dotrzeć do zamawiających w ciągu 24 godzin. Zamawiać go mogą nie tylko mieszkańcy Polski - choć wysyłka za granicę może pewnie potrwać dłużej.

Jeden świętomarciński rogal kosztuje na Allegro 10,90 zł. Można kupować też w pakietach i trochę zaoszczędzić. Na przykład za 10 zapłacimy 91,90 zł.

W całej akcji chodzi nie tylko o zajadanie się słodkim wypiekiem. Z każdego sprzedanego rogala 1 zł przekazany zostanie na zakup paczek świątecznych dla małych pacjentów z oddziału onkologii ze Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu.

Osoby, które są na diecie lub nie lubią rogali, mogą wesprzeć akcję w inny sposób: wrzucić pieniądze do wirtualnej puszki, wpłacić sumę na konto lub kupić rogale komuś w prezencie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)