Russell Hobbs Easy2Fill - żelazko stworzone z użyciem nanotechnologii molekularnej

Russell Hobbs Easy2Fill - żelazko stworzone z użyciem nanotechnologii molekularnej

Russell Hobbs Easy2Fill - żelazko stworzone z użyciem nanotechnologii molekularnej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.09.2013 10:55

Russell Hobbs wprowadza nowe żelazka Easy2Fill wyposażone zostały w stopę ceramiczną pokrytą powłoką SuperGlide, która zapewniać ma do 5 razy gładsze prasowanie i lepszy poślizg żelazka w porównaniu do modelu Russell Hobbs 17877-56 ze stopą ceramiczną.

Dzięki lejkowi napełnianie żelazka wodą trwać ma mniej niż 5 sekund, a wyprofilowane otwory w stopie pozwalać mają na lepszą penetrację pary wewnątrz tkaniny. Powłoka SuperGlide zastosowana w żelazku Easy2Fill, powstała przy wykorzystaniu nanotechnologii molekularnej. Dzięki niej stopa żelazka ma być twarda i odporna na zarysowania powstające w kontakcie z metalowymi elementami ubrań takimi jak suwaki, guziki czy ozdobne aplikacje. Ponadto powłoka SuperGlide zmniejszać ma współczynnik tarcia.

Ulepszona końcówka stożka parowego z wyprofilowanymi krawędziami sprawdzić się ma podczas prasowania trudno dostępnych miejsc np. wokół guzików. Żelazko Easy2Fill o mocy 2400. generuje strumienie pary o wartości 40 g/min i 110 g uderzenia pary.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Żelazko Easy2Fill marki Russell Hobbs posiada również funkcję strażaka. Dzięki temu samo wyłączy się, gdy nie będzie używane (po kilku sekundach w poziomie i po kilku minutach w pionie).

Sugerowana cena detaliczna – 269 złotych

Źródło: informacja prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)