Robot kuchenny Sencor STM 3018RS - kolorowe zamieszanie

Robot kuchenny Sencor STM 3018RS - kolorowe zamieszanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.11.2013 13:38

Jeśli lubisz kolorowe sprzęty w kuchni, ten robot z pewnością ci się spodoba. Sencor zaprezentował kolejny z serii kolorowych urządzeń do mieszania, ubijania i wygniatania. Urządzenie o mocy 450 W wyposażono w misę ze stali nierdzewnej o pojemności 4 litrów. Robot może pracować w sześciu prędkościach (od 52, do 172 obr./min), a także w trybie pracy pulsacyjnej.

Sencor zaprezentował nowy model robota kuchennego, który jest uzupełnieniem kolorowej linii STM.

Urządzenie o mocy 45. W wyposażono w misę ze stali nierdzewnej o pojemności 4 litrów. W zestawie znajdują się trzy wymienne nasadki - hak do ugniatania ciast, miotełka do ubijania piany i lekkich kremów oraz trzepaczka balonowa, za pomocą której ubijemy śmietanę lub białka jaj.

Robot może pracować w sześciu prędkościach (od 52. do 172 obr./min), a także w trybie pracy pulsacyjnej. O prawidłowe wymieszanie całej zawartości misy zadba system, który jednocześnie obraca nasadki wokół ich własnej osi oraz wokół osi przekładni. Aby utrzymać robot w czystości, wyposażono go w specjalny kołnierz chroniący przed zabrudzeniem w czasie pracy. Dodatkowo misę można po wyjęciu myć w zmywarce. Jeśli róż nie pasuje do twojej kuchni, bliźniacze modele są dostępne także w 9 innych kolorach.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)