Ręczna parownica (steamer) do łatwego prasowania bez deski

Ręczna parownica (steamer) do łatwego prasowania bez deski

Ręczna parownica (steamer) do łatwego prasowania bez deski
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.10.2014 14:46

Philips oferuje rozwiązanie dedykowane tkaninom, które do tej pory trudno było przeprasować, że względu na złożoną fakturę. Ręczny steamer ma pomóc nadać odpowiedni wygląd ubraniom, a gdy trzeba także je odświeżyć - bez rozkładania deski.

Bluzki i sukienki z delikatnych tkanin czy spódnice o złożonej fakturze nie nadają się do tradycyjnego prasowania. Podobnie jest z żakietami, spodniami czy swetrami, które ciągłe pranie może niszczyć. Są też takie rzeczy, które nadają się do kolejnego założenia, ale dobrze byłoby je odświeżyć.

Ręczna parownica Steam&Go dzięki pompce elektrycznej działa na zasadzie ciągłego wyrzutu pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna. W ten sposób wygładza i nadaje ubraniom odpowiednią formę. Staemery są bezpieczne i nie przypalają delikatnych tkanin, takich jak jedwab, kaszmir czy wiskoza. Para dociera w trudne miejsca, nie pozostawiając niechcianych zaprasowań jak stopa żelazka.

Dzięki silnemu wyrzutowi pary, za pomocą steamera można też odświeżyć ubrania takie jak marynarka, sweter czy płaszcz, których zazwyczaj nie pierze się po jednym użyciu. Steamerem można także wygładzić zagniecenia na zasłonach lub odświeżyć tapicerkę kanapy. Do grubszych materiałów na steamer można nałożyć specjalną szczotkę, która zapewni głębsze wnikanie pary i gładsze prasowanie.

Ręcznych parownic używa się w pionie przez co nie trzeba rozkładać deski do prasowania.

Dostępne są trzy modele różniące się rozmiarami i wyposażeniem:

Podróżny model: GC320/55 - 319,00 PLN
Ręczny model: GC430/05 - 639,00 PLN
Stojący model GC536/3. - 729,00 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)