Quantum - nowy odtwarzacz Apollo

Quantum - nowy odtwarzacz Apollo

18.02.2009 15:30, aktual.: 18.02.2009 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sprzedaży trafił przenośny odtwarzacz plików multimedialnych Apollo Quantum. Urządzenie wyposażone w 3-calowy ekran LCD umożliwia między innymi odtwarzanie filmów z napisami w formacie SRT. Dostęp do poszczególnych elementów interfejsu i plików ułatwia trackball.

Firma Apollo Electronics wzbogaciła swą ofertę o przenośny odtwarzacz plików multimedialnych. Urządzenie o nazwie Apollo Quantum (AP-960. jest wyposażone w 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 220x176 pikseli. Zapewnia możliwość odtwarzania plików dźwiękowych w formacie MP3, FLAC i APE, pozwala przeglądać pliki graficzne JPG, BMP i GIF oraz wyświetla teksty zapisane w formacie TXT. Godna odnotowania jest także obsługa formatów wideo, wśród których znalazły się DivX, XviD, RMVB, MP4 i 3GP. Co ciekawe filmom mogą towarzyszyć napisy w formacie SRT. Prezentowany produkt może też pełnić rolę radia FM i cyfrowego dyktafonu.

Obraz
© (fot. IDG)

Do przechowywania danych wykorzystywana jest wbudowana pamięć o pojemności 2 lub 4 GB, w zależności od wybranej wersji. Użytkownicy mogą ponadto korzystać z kart microSD. Wymiana plików z komputerem odbywa się za pośrednictwem portu USB 2.0. Dostęp do poszczególnych elementów interfejsu i plików ułatwia trackball, za pośrednictwem którego można także płynnie przewijać film. Warto też odnotować wyjście telewizyjne, które w połączeniu z dostarczanym w zestawie okablowaniem umożliwia podłączenie odtwarzacza do telewizora.
Wersja z pamięcią 2 GB została wyceniona na 499 zł, natomiast za model z 4 GB pamięci należy zapłacić 599 zł.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)