Przełom w oglądaniu TV online – jak oglądać polską telewizję za granicą

Przełom w oglądaniu TV online – jak oglądać polską telewizję za granicą21.03.2018 10:20
Przełom w oglądaniu TV online – jak oglądać polską telewizję za granicą
Źródło zdjęć: © iStock.com

Marzec to miesiąc dużej zmiany w warunkach dostępu do treści cyfrowych poza granicami Polski. Już od teraz, niezależnie czy jesteś na wakacjach, czy w podroży służbowej, nie tracisz dostępu do ulubionych, polskich programów telewizyjnych.

Według rozporządzenia Komisji Europejskiej, dostawcy usług cyfrowych i VOD będą mieć obowiązek udostępniania treści płatnych użytkownikom przebywającym tymczasowo poza granicami kraju. Ponadto, będą mogli oni zdecydować czy chcą udostępniać te treści również nieodpłatnie, jednak po dokonaniu weryfikacji stałego miejsca zamieszkania użytkownika.

Jedną z usług, która udostępni użytkownikom możliwość oglądania stacji telewizyjnych, zarówno w ofercie bezpłatnej, jak i w pakietach płatnych, jest WP Pilot. Jeśli planujemy urlop za granicą lub wyjeżdżamy służbowo, podczas rejestracji wystarczy zweryfikować w dwóch prostych krokach stały pobyt w Polsce i swobodnie korzystać z usługi.

289229188161153082
Źródło zdjęć: © WP Pilot

WP Pilot to platforma oferująca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z Android TV. Użytkownicy po zalogowaniu mają dostęp do popularnych kanałów takich jak TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN bez limitów. WP Pilot oferuje też pakiety płatne takie jak pakiet Eleven Sports i pakiet rozszerzony (dający dostęp do ponad 80 kanałów).

Sprawdź WP Pilot i przekonaj się sam : https://goo.gl/qnKURw.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)