WP
Wiadomości

Przejazdy o wartości 15 tys. zł za darmo. Uber rzuca wyzwanie

Jest szansa na darmowe przejazdy w Uberze przez cały rok. Przewoźnik organizuje konkurs, w którym mogą wziąć udział mieszkańcy Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uber organizuje konkurs
Uber organizuje konkurs (Materiały prasowe)
WP

66 proc. ankietowanych przyznaje, że Uber mógłby w Warszawie zastąpić im samochód. To spora grupa, biorąc pod uwagę fakt, że 67 proc. mieszkańców stolicy posiada auto, a co drugi (45 proc.) więcej niż jedno auto. Gdyby rzeczywiście jeżdżący po Warszawie zostawili auto w garażu, zmniejszyłyby się korki, a miasto by odetchnęło - i niepotrzebne były billboardy, które przez rok są w stanie pochłonąć zanieczyszczenia wytwarzane przez ponad 91 tys. samochodów.

Uber chce, by Polacy zostawili swoje auta w garażach i organizuje konkurs. Do wygrania są przejazdy o wartości 14 590 zł, co ma przełożyć się na rok bezpłatnego korzystania z aplikacji. Dwóch pozostałych laureatów otrzyma 910 zł i 550 zł na podróże w aplikacji.

O co chodzi w konkursie? Uber tak tłumaczy zasady:

WP

"Wszystkie osoby, które zarejestrują się w konkursie, w kolejnych dniach otrzymają od Ubera specjalne wyzwania czy też zadania do wykonania. Osoba, które je wypełni i jednocześnie wykaże się największą pomysłowością, ma szansę wygrać rok darmowych przejazdów w aplikacji Uber. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 1 listopada".

Aby zapisać się do konkursu, wystarczy włączyć aplikację w smartfonie i w zakładce "Płatności i Promocje" wpisać kod AYF2018. Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą zrobić to do 13 października, do północy.

W wyzwaniu Ubera mogą wziąć udział mieszkańcy 7 polskich lokalizacji, w których aktualnie dostępna jest aplikacja: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Konurbacji Śląskiej.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP