Prywatna strona internetowa na wyciągnięcie ręki

Prywatna strona internetowa na wyciągnięcie ręki
Źródło zdjęć: © SXC.hu

15.09.2011 15:09, aktual.: 20.09.2011 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma hostingowa 1&1 zaprezentowała nowe rozwiązanie MyWebsite Personal. Aplikacja umożliwia stworzenie strony www dopasowanej do własnych potrzeb w zaledwie kilka minut.

Aplikacja oferuje wiele układów graficznych oraz wstępnie przygotowanych treści. Do dyspozycji są takie obszary tematyczne, jak hobby i zainteresowania, wakacje oraz święta i rocznice. 1&1 MyWebsite Personal kosztuje 19,9. PLN miesięcznie, a w ramach 30-dniowego okresu testowego, każdy może bezpłatnie stworzyć w pełni funkcjonalną witrynę bez żadnych zobowiązań.
Korzystanie z aplikacji nie wymaga żadnej wiedzy technicznej, ani specjalistycznego oprogramowania. W projekcie strony są już przewidziane odpowiednie teksty i obrazy, a wszystkie elementy można łatwo edytować. Do stworzenia witryny wystarczy zatem wprowadzenie własnych danych i kilka kliknięć.

Aplikacja oferuje wiele elementów, które uatrakcyjnią stronę. Licencjonowana biblioteka fotograficzna, wbudowany formularz kontaktowy z przyciskiem „Lubię to”. ze stron serwisu społecznościowego Facebook i księga gości to tylko niektóre z nich. Ponadto MyWebsite Personal pozwala umieszczać we wszystkich częściach witryn kanały RSS, filmy wideo i animacje Flash. Każda witryna oferuje także nieograniczoną liczbę stron, które możesz dostosować do własnych wymagań, a także nielimitowaną przestrzeń dyskową i transfer danych.

Po upływie 30-dniowego okresu próbnego, z rozwiązania 1&1 MyWebsite Personal można korzystać za 19,90 PLN miesięcznie w ramach rocznej umowy. W ramach pakietu 1&1 oferuje również 1 domenę .pl i 5 kont pocztowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)