Premiera "Cyberpunk 2077" w 2019 roku? Takie były początkowe plany

Premiera "Cyberpunk 2077" w 2019 roku? Takie były początkowe plany

Premiera "Cyberpunk 2077" w 2019 roku? Takie były początkowe plany
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.06.2019 10:42, aktualizacja: 03.06.2019 12:39

Premiera gry "Cyberpunk 2077" ma mieć miejsce jeszcze w tym roku? Według Jasona Schreiera z serwisu Kotaku, takie były początkowo plany studia, ale nawet pracownikom wydawały się one nierealne. Czego jeszcze udało się dowiedzieć na temat premiery nowej gry CD Project Red?

O Jasonie Schreierze zrobiło się głośno, kiedy opublikował wywiad z pracownikami BioWare na temat problemów przy produkcji gry "Anthem". Tym razem dziennikach powołuje się na swoje źródła i potwierdza, że CD Project Red planował premierę "Cyberpunk 2077" na koniec 2019 roku. Sugeruje również, że pracownicy od początku uważali ten termin za nierealny i jeśli gra zostanie zapowiedziana na 2019 roku, to data premiery i tak zostanie przesunięta – najprawdopodobniej na pierwszą połowę 2020 roku.

Na Twitterze Jasona Schreiera możemy przeczytać również, że praktyka zapowiadania nierealnej premiery gry jest dosyć powszechna w studiach. Ma to na celu mobilizację pracowników, nawet jeśli zadanie jest niewykonalne. Nie są to oczywiście informacje potwierdzone oficjalnie, ale Jason Schreier wielokrotnie podawał już informacje, które następnie okazywały się prawdziwe.

Premiera "Cyberpunk 2077" zapowiedziana na E3?

CD Project Red przyznał, że tegoroczne targi E3 będą jednymi z najważniejszych, z tych na których do tej pory byli. Najprawdopodobniej wtedy poznamy również oficjalną datę premiery "Cyberpunka 2077". Pisaliśmy już również o tym, że CD Projekt Red potwierdził, że w Los Angeles podczas E3 odbędą się publiczne pokazy rozgrywki w nadchodzący hit. Pokazy będą odbywać się w otwartej strefie firmy, dzięki czemu wszyscy odwiedzający jej stoisko będą mogli zapoznać się z systemem rozgrywki oraz - opracowaną do tej pory - stroną audiowizualną.

"Cyberpunk 2077". Nowy projekt twórców "Wiedźmina"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)