Trwa ładowanie...
d20kqvo

Cyberpunk 2077: publiczne pokazy na E3 2019!

Tegoroczne targi E3 to impreza obowiązkowa dla wszystkich graczy, którzy czekają na "Cyberpunka 2077". CD Projekt Red potwierdził, że w Los Angeles odbędą się publiczne pokazy rozgrywki w nadchodzący hit.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED zdradza kolejne rzeczy
"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED zdradza kolejne rzeczy (Materiały prasowe)
d20kqvo

Adam Badowski z zespołu CD Projekt RED poinformował za pośrednictwem Twittera, że podczas wystawy E3 w Los Angeles zorganizowane zostaną publiczne pokazy "Cyberpunka 2077". Będą odbywać się w otwartej strefie firmy, dzięki czemu wszyscy odwiedzający jej stoisko będą mogli zapoznać się z systemem rozgrywki oraz - opracowaną do tej pory - stroną audiowizualną.

Nie, gracze w "Cyberpunka 2077" jeszcze nie zagrają

Na E3 2019 nie będzie można, niestety, samemu zagrać w grę tworzoną przez CD Projekt RED. Rozgrywkę prezentowali będą przedstawiciele firmy, którzy przygotowują również dedykowane pokazy dla prasy, co na Twitterze zakomunikował Marcin Momot (Global Community Lead w CD Projekt RED). Szczegóły na temat obu pokazów nie są znane.

Podczas wydarzenia w Los Angeles ujawniona może zostać data premiery "Cyberpunka 2077", który - według zapowiedzi twórców - ma ukazać się w 2020 roku. Polski tytuł, który bazuje na fabularnej grze "Cyberpunk 2020" może mieć również swoje pięć minut podczas konferencji Microsoftu na E3. Pewne jest więc, że fani wkrótce poznają kolejne konkrety na temat hitu CD Projekt RED.

d20kqvo

Podziel się opinią

Share
d20kqvo
d20kqvo
Więcej tematów