"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED ujawnia nowe fakty. Niektórzy będą zawiedzeni

"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED ujawnia nowe fakty. Niektórzy będą zawiedzeni

"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED ujawnia nowe fakty. Niektórzy będą zawiedzeni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
29.05.2019 16:55, aktualizacja: 02.06.2019 17:16

O "Cyberpunk 2077" wciąż nie wiemy zbyt wiele. CD Projekt RED bardzo oszczędnie przekazuje informacje na temat swojej gry. Nowa porcja szczegółów nie wszystkich zadowoli.

"Cyberpunk 2077" zachwycił nas podczas ubiegłorocznego Gamescom. Liczymy, że na E3 CD Projekt RED znowu pokaże coś nowego. Wiele na to wskazuje, bo polskie studio wybiera się na imprezę do Los Angeles. Kolejny zwiastun? Wreszcie data premiery? A może potwierdzenie współpracy z Lady Gagą?

"Cyberpunk 2077" bez modów w dniu premiery

Nie trzeba czekać na E3, żeby dowiedzieć się czegoś nowego o "Cyberpunk 2077". Nowa wiadomość jednak nie wszystkich ucieszy. Najpierw w rozmowie facebookowej z jednym z graczy, a potem na oficjalnym forum gry twórcy potwierdzili, że w dniu premiery "Cyberpunk 2077" nie będzie wspierał fanowskich modyfikacji.

Czym są mody? Mówiąc w olbrzymim skrócie, modyfikacje pozwalają dodawać do gry rzeczy stworzone przez fanów. Mogą to być nowi bohaterowie, nowe etapy, mapy czy zadania.

Mody w znaczący sposób wzbogacają rozgrywkę. Im więcej kreatywnych twórców, tym lepsza zabawa. Wiele gier RPG w ogóle się nie zestrzało właśnie dzięki modyfikacjom od niezależnych twórców, któzy stale dodają nowe elementy.

"Cyberpunk 2077": kiedy data premiery?

CD Projekt RED nie wyklucza jednak, że prędzej czy później "Cyberpunk 2077" stanie się otwarty na fanowskie projekty. Najpierw twórcom zależy na ukończeniu gry. Na początku roku Polacy poinformowali, że nad nową produkcją pracuje 400 osób.

Wciąż nie wiemy, kiedy "Cyberpunk 2077" trafi do sklepów. Spekuluje się o roku 2020, są to jednak wyłącznie domysły. Mamy nadzieję, że podczas E3 CD Projekt RED w końcu ujawni datę premiery gry "Cyberpunk 2077".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)