Porwali chłopaka i kazali mu kupić... konsolę

Porwali chłopaka i kazali mu kupić... konsolę

Porwali chłopaka i kazali mu kupić... konsolę
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
20.11.2009 12:50

W Stanach Zjednoczonych aresztowano nastolatka, który grożąc bronią innemu młodemu człowiekowi zmusił go do zakupu konsoli Playstation 3 w miejscowym sklepie sieci Walmart

David Daniels prawdopodobnie usłyszy zarzuty porwania oraz napadu z bronią. W poniedziałkowy wieczór policjanci spotkali pod lokalnym sklepem sieci Walmart 18-letniego Kyle’a Yarkoskiego, który opowiedział im, że przed chwilą dwóch uzbrojonych nastolatków kazało mu zakupić konsolę Sony Playstation 3.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Cała historia zaczęła się chwilę wcześniej, gdy Yarkosky szedł na spotkanie z kolegą. Ze śledzącego go białego samochodu wysiadło dwóch młodych mężczyzn uzbrojonych w karabin i pistolet półautomatyczny. Napastnicy kazali Kyle’owi oddać im pieniądze. Gdy okazało się, że młody człowiek nie posiada przy sobie gotówki, bandyci wciągnęli go do samochodu i kazali zaprowadzić się do domu ofiary. Po dotarciu na miejsce David Daniels i jego wspólnik o azjatyckim wyglądzie (tak opisała go ofiara napadu) zmusili Yarkowskiego do pójścia do domu i zabrania pieniędzy ojca.

Następnie przestępcy udali się wraz z ofiarą do sklepu Walmart, gdzie kazali porwanemu kupić sobie dubeltówkę. Gdy okazało się, że stoisko z bronią jest zamknięte, bandyci zmusili Kyle’a do zakupu konsoli Playstation 3. Po wszystkim wyprowadzili porwanego przed sklep i uciekli. Kamery zamontowane w markecie uchwyciły jednak twarze ofiary i Davida Daniela, gdy kupowali oni konsolę. W ten sposób gracz-porywacz został namierzony i aresztowany przez policję.

Źródło: www.naplesnews.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)