Polski odtwarzacz audiobooków w komórce

Polski odtwarzacz audiobooków w komórce
Źródło zdjęć: © heise-online.pl

29.07.2009 13:55, aktual.: 29.07.2009 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszym telefonie Nokia E52 wbudowano specjalną aplikację do słuchania książek o nazwie audioteka.pl audiobook player. W aparacie znalazła się także wersja audio najnowszej powieści Paula Coelho Zwycięzca jest sam.

Program działający pod kontrolą systemu Symbian, który umożliwia odsłuchiwanie audiobooków pobieranych z audioteka.pl, opracował wraz z Nokią serwis audioteka.pl zajmujący się książkami do słuchania. Odtwarzacz audioteka.pl audiobook player jest kompatybilny z dwoma modelami telefonów: Nokia E5. i E53. Program ma m.in. automatyczną zakładkę, dzięki której nie trzeba szukać ostatnio słuchanego fragmentu, pasek stanu wskazujący, ile audiobooka wysłuchano. Jak zapowiadają twórcy aplikacji, kolejne wersje odtwarzacza będą umożliwiały zakup i bezpośrednie pobieranie oraz odsłuchiwanie audiobooków na telefonach komórkowych Nokii.

Nokia i audioteka.pl zapowiedziały wydanie odtwarzaczy zgodnych z kolejnymi modelami telefonów. Według informacji audiobooki w języku polskim mają pojawić się również w Nokia Music Store.

wydanie internetowe www.heise-online.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)