Polska premiera Samsunga Omnia II w Orange

Polska premiera Samsunga Omnia II w Orange

27.10.2009 15:05, aktual.: 27.10.2009 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange jako pierwszy polski operator komórkowy wprowadza na rynek smartfon - Samsung Omnia II z najnowszym Windows Mobile 6.5. Telefon będzie dostępny od 28 października w ofercie Orange dla Firm. Klienci kupujący nową aktywację lub przedłużający umowę będą mogli kupić go nawet za 1 zł + VAT

Nowy Samsung Omnia II jest większy i lepiej wyposażony od swojego poprzednika. Duży, wyraźny wyświetlacz dotykowy AMOLED Ultra Brilliant o przekątnej ekranu 3,7. oraz intuicyjne menu użytkownika umożliwiają bardzo wygodne posługiwanie się telefonem. Urządzenie wykorzystuje między innymi technologie Wi-Fi i HSDPA zapewniające szybką transmisję danych oraz swobodny dostęp do internetu. Pozwala oglądać i edytować dokumenty aplikacji Microsoft Office, a także odbierać i wysyłać pocztę e-mail.

Obraz
© (fot. Orange)

Oprócz funkcjonalności biznesowych, nabywcy Samsunga Omnia II znajdą w nim liczne aplikacje multimedialne, użytkowe i rozrywkowe. Na uwagę zasługuje też aparat fotograficzny o rozdzielczości 5Mpix z podwójnym flashem LED oraz z możliwością nagrywania i odtwarzania wideo w jakości DVD. Całości dopełnia 8 GB wbudowanej pamięci i wymienna bateria o pojemności 144. mAh, zapewniająca aż 430 godzin czuwania oraz energię na długotrwałe, intensywne korzystanie ze wszystkich możliwości smartfona.

Samsung Omnia II w Mobilnym Windowsem 6.5 jest dostępny wyłącznie w Orange. Można go kupić już za 1 zł + VAT wraz z planami taryfowymi Oferta dla Firm lub MIX dla Firm.

W zależności od wybranej oferty, ceny telefonu kształtują się następująco (kwoty netto):

Obraz
© (fot. Orange)

Skrócona specyfikacja telefonu:

- Zakresy: 850/900/1800/1900/2100
- Aparat fotograficzny: 5 Mpix
- Pamięć: 8GB wbudowanej pamięci + czytnik kart microSD
- SO: Windows Mobile 6.5
- Szybka transmisja danych HSDPA
- Odtwarzacz Mp3 i video
- Radio FM
- WiFi
- Klient e-mail
- WAP/ JAVA/ MMS/WWW

Dodatkowe informacje o telefonie i ofercie dostępne będą od 28 października 2009 r, na www.orange.pl/dla_firm.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)