Pierwsze losowanie loterii szczepionkowej. Jak sprawdzić wyniki?

Szczepionki na grypę błyskawicznie znikają z aptek
Szczepionki na grypę błyskawicznie znikają z aptek
Źródło zdjęć: © Flickr

14.07.2021 11:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsze losowanie loterii szczepionkowej odbędzie się 14 lipca. W jaki sposób sprawdzić wyniki, co można wygrać i kto jest uprawniony do wzięcia udziału w losowaniu?

Loteria szczepionkowa ma być jednym z narzędzi służących do zachęcenia ludzi do zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Już 14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie nagród. Jakie nagrody czekają na uczestników pierwszego losowania?

Co można wygrać w loterii szczepionkowej?

W losowaniu, które ma odbyć się 14 lipca 2021 roku, poza nagrodami natychmiastowymi, które otrzymuje się przy zapisie na losowanie (500 złotych dla jednego na 2000 zapisujących się i 200 złotych dla jednego z 500), do wygrania są nagrody tygodniowe.

Do wygrania w tym tygodniu jest 5 razy 50000 złotych oraz 60 hulajnóg elektrycznych Segway. Łącznie w puli nagród tygodniowych znajduje się 60 nagród po 50000 złotych oraz 720 hulajnóg elektrycznych.

Skąd wiadomo, kto wygrał w loterii szczepionkowej?

Zwycięzcy losowania w loterii szczepionkowej otrzymają SMS z linkiem kierującym do strony, na której znajdować będzie się formularz odbioru nagrody. Nie wiadomo jeszcze z jakiego numeru będzie on przysyłany, dlatego aby uniknąć możliwości oszustwa, warto skontaktować się z infolinią 989, gdzie udzielone zostaną wszelkie informacje na temat losowania i ewentualnej nagrody.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)