Photoshop CC złamany!

Photoshop CC złamany!24.06.2013 11:00
Photoshop CC złamany!
Źródło zdjęć: © chip.pl

Nowa wersja Photoshopa dostępna tylko w modelu comiesięcznej subskrypcji została już złamana i jest dostępna w sieci BitTorrent.

Photoshop CC został złamany tą samą metodą, której poddały się poprzednie wersje programu. Crackerzy wykorzystali tryb offline aplikacji, w którym program łączy się z serwerami Adobe tylko raz w miesiącu.

Zmiana polityki Adobe polegająca na nowym modelu dystrybucji najpopularniejszego programu do edycji grafiki na świecie miała pomóc w walce z piractwem. Liczono, że nowe usługi oferowane przez chmurę Adobe Cloud będą na tyle atrakcyjne, że wkrótce okażą się niezastąpione, użytkownicy pokochają model subskrypcji i sami z siebie nie będą chcieli korzystać z pirackich wersji programów Adobe. Podobny plan wprowadzany jest również przez Microsoft - z pakietu Office giganta z Redmond można korzystać zarówno opłacając comiesięczny abonament, bądź płacąc za pakiet biurowy "raz a porządnie".

Zarówno Photoshop, jak i Office 36. znajdują się na liście 10 najczęściej piraconych aplikacji w sieci. Nowe usługi w chmurze są z pewnością atrakcyjne, jednak z perspektywy piratów znacznie lepszą perspektywą jest korzystanie z tych programów za darmo.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Android 4.2.2 dla Samsunga Galaxy S III"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)