Trwa ładowanie...
d66xq52

Park of Poland: Otwarcie już wkrótce. Trwają rekrutacje na różne stanowiska

Suntago Wodny Świat tworzony przez Park of Poland to ogromna atrakcja turystyczna budowana pod Warszawą już niedługo przyjmie pierwszych gości. Trwają ostatnie formalności, a inwestorzy cały czas poszukują pracowników na różne stanowiska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Park of Poland - wkrótce nastąpi otwarcie - trwa rekrutacja na różne stanowiska
Park of Poland - wkrótce nastąpi otwarcie - trwa rekrutacja na różne stanowiska (East News, Fot: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News)
d66xq52

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Park of Poland zostanie otwarty w lutym. Prace budowlane zakończyły się już w grudniu, a teraz inwestorzy dokonują oficjalnego odbioru budynku. Szukają też pracowników, którzy zadbają o sprawne funkcjonowanie obiektu.

Suntago Wodny Świat: Jedyny taki obiekt w Polsce i Europie

Park of Poland ma być ogromnym, tropikalnym parkiem rozrywki – największym w Polsce i w Europie, w którego skład wchodzi aquapark Suntago Wodny Świat. Prace nad obiektem rozpoczęły się w 2017 roku, około 60 km od Warszawy, we wsi Wręcza pod Mszczonowem (pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8).

d66xq52

W parku znajdują się liczne baseny, których łączna powierzchnia to blisko 3500 metrów kwadratowych, 32 zjeżdżalnie oraz 10 saun tematycznych.

- Park ma się otworzyć w drugiej połowie lutego. Jeśli nic się nie zmieni, to uda się to jeszcze zrobić w trakcie zimowych ferii na Mazowszu - dowiedzieli się redaktorzy WP Finanse. Oznacza to, że Suntago Wodny Świat może zostać otwarty jeszcze przed 23 lutego.

Park of Poland: Wciąż brakuje pracowników

Park of Poland wciąż szuka pracowników. Trwają rekrutacje na różne stanowiska np. kasjera, specjalisty IT, ratownika wodnego, pracownika restauracji czy "saunamistrza".

Pierwszy etap budowy zakładał stworzenie parku wodnego Suntago Wodny Świat oraz osiedla domków bungalow. Drugi wiąże się z budową czterogwiazdkowego hotelu. Ma przyjmować gości pod koniec 2020 roku.

d66xq52

Podziel się opinią

Share
d66xq52
d66xq52
Więcej tematów