Pamiętacie to plastikowe jajko? Było prawdziwym hitem, a teraz powraca

Pamiętacie to plastikowe jajko? Było prawdziwym hitem, a teraz powraca27.11.2017 09:39
Pamiętacie to plastikowe jajko? Było prawdziwym hitem, a teraz powraca
Źródło zdjęć: © youtube.com | Tamagotchi

Każdy, kto wychowywał się, w latach 90' skojarzy Tamagotchi. Ta japońska zabawka zdobyła ogromną popularność na całym świecie, nie tylko wśród dzieci, ale też u dorosłych. Jeśli za nią tęsknicie, mamy dobrą wiadomość, powraca w nowej odsłonie.

Na 20 urodziny Tamagotchi, japońska firma produkująca gry komputerowe oraz arcade, Bandai Namco, postanowiła przywrócić legendę do życia. Chociaż pierwsza generacja zabawki powstała w 1996 r. to wybuch popularności szacuje się na roku 1997, czyli powstanie generacji P2.

Tym razem Tamagotchi będzie w prostokącie, nie jajku. To znaczy będzie aplikacją na smartfony z systemami iOS oraz Android, noszącą tytuł "My Tamagotchi Forever". Premiera nowego "jajka" ma odbyć się w przyszłym roku, mimo to, podobno jest już dostępna w Kanadzie.

Jeśli chodzi o zasady gry, to główny cel pozostaje ten sam. Zwierzątko trzeba karmić, myć je, bawić się z nim i opiekować. Nowością będą mini-gry w aplikacji, dzięki którym można odblokować inne rodzaje jedzenia, kostiumy, dekoracje i inne gadżety. Można odczuć inspiracje podobnymi produkcjami. Jeśli kojarzycie Talking Tom Cat, to od razu zauważycie podobieństwo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)