Pamiętacie to plastikowe jajko? Było prawdziwym hitem, a teraz powraca

Pamiętacie to plastikowe jajko? Było prawdziwym hitem, a teraz powraca

Pamiętacie to plastikowe jajko? Było prawdziwym hitem, a teraz powraca
Źródło zdjęć: © youtube.com | Tamagotchi
Arkadiusz Stando
27.11.2017 09:39

Każdy, kto wychowywał się, w latach 90' skojarzy Tamagotchi. Ta japońska zabawka zdobyła ogromną popularność na całym świecie, nie tylko wśród dzieci, ale też u dorosłych. Jeśli za nią tęsknicie, mamy dobrą wiadomość, powraca w nowej odsłonie.

Na 20 urodziny Tamagotchi, japońska firma produkująca gry komputerowe oraz arcade, Bandai Namco, postanowiła przywrócić legendę do życia. Chociaż pierwsza generacja zabawki powstała w 1996 r. to wybuch popularności szacuje się na roku 1997, czyli powstanie generacji P2.

Tym razem Tamagotchi będzie w prostokącie, nie jajku. To znaczy będzie aplikacją na smartfony z systemami iOS oraz Android, noszącą tytuł "My Tamagotchi Forever". Premiera nowego "jajka" ma odbyć się w przyszłym roku, mimo to, podobno jest już dostępna w Kanadzie.

Jeśli chodzi o zasady gry, to główny cel pozostaje ten sam. Zwierzątko trzeba karmić, myć je, bawić się z nim i opiekować. Nowością będą mini-gry w aplikacji, dzięki którym można odblokować inne rodzaje jedzenia, kostiumy, dekoracje i inne gadżety. Można odczuć inspiracje podobnymi produkcjami. Jeśli kojarzycie Talking Tom Cat, to od razu zauważycie podobieństwo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)