Okap Globalo Argentelo z wielokolorowym oświetleniem

Okap Globalo Argentelo z wielokolorowym oświetleniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.12.2013 08:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Argentelo to nowoczesny okap, który bardzo dobrze sprawdzi się w przestrzennych, otwartych kuchniach. Jego korpus oraz osłona filtrów aluminiowych są wykonane z białego szkła. Okap wyposażono w energooszczędne diody Power Led, które pomogą oświetlić płytę kuchenną podczas przygotowywania smakowitych potraw.

Argentelo to nowoczesny okap, który bardzo dobrze sprawdzi się w przestrzennych, otwartych kuchniach.

Korpus okapu oraz osłona filtrów aluminiowych są wykonane z białego szkła. Okap wyposażono w energooszczędne diody Power Led, które pomogą oświetlić płytę kuchenną podczas przygotowywania smakowitych potraw.

Za efektywną pracę urządzenia odpowiada zastosowanie nowej technologii wyciągu oparów. Dostępne są 4 prędkości wentylatora, a maksymalna wydajność wynosi 850 m3/h. Okap może pracować również jako pochłaniacz (bez podłączenia do komina wentylacyjnego). Na jego wyposażeniu znajduje się filtr węglowy, który trzeba jednak wymieniać co ok. 4-6 miesięcy.
Pochłaniacz jest wyposażony w podświetlane sterowanie dotykowe. Oświetlenie RGB jest znaczącym atutem okapu. Dzięki niemu zależnie od nastroju lub okazji możesz wybrać kolor światła, który nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)