Odtwarzacz multimedialny HDI DUNE 3D

Odtwarzacz multimedialny HDI DUNE 3D

Odtwarzacz multimedialny HDI DUNE 3D
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
20.12.2012 15:58, aktualizacja: 21.12.2012 08:58

HDI DUNE wprowadza na rynek pierwszy model odtwarzacz multimedialnego z serii 3D

Producent postanowił również podwoić ilość pamięci RAM do 51. MB w stosunku do poprzedniego modelu TV-301. Nowy odtwarzacz bez problemu radzi sobie z plikami wideo w jakości Full HD o wskaźniku bitrate większym niż 50 Mbit/s, a także z bezstratnymi formatami audio, takimi jak FLAC.

DUNE HD TV-303. posiada kieszeń z funkcją hot-swap, dzięki czemu można wymieniać 2,5-calowe dyski SATA nawet podczas pracy urządzenia. Na bocznym panelu odtwarzacza znajduje się czytnik kart pamięci SD/SDHC, a dwa porty USB 2.0 pozwalają na podłączenie pamięci przenośnych oraz innych urządzeń magazynujących.

Producent wyposażył DUNE HD TV-303. w port USB 3.0 Slave, zapewniający szybki przepływ danych oraz umożliwiający łatwe kopiowanie plików z komputera do zamontowanego w odtwarzaczu dysku. Do zestawu dołączono również kabel USB 3.0 slave-host.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Z tyłu obudowy, oprócz portu HDMI 1.4a, znalazły się również złącza komponentowe i kompozytowe (przez przejściówkę), optyczne złącze audio S/PDIF, a nawet port IR Extender, dzięki któremu użytkownik może schować odtwarzacz do szafki i sterować nim przy wykorzystaniu odbiornika podczerwieni.

DUNE HD TV-303. jest wyposażony w złącze Gigabit Ethernet oraz WiFi w standardzie b/g/n, dlatego urządzenie może odtwarzać pliki bezpośrednio z sieci lokalnej, jak również pełnić funkcję NAS z dostępem przez protokoły UPnP, SMB i NFS.

Dzięki ulepszonemu oprogramowaniu odtwarzacz DUNE pozwala na oglądanie telewizji (IPTV, OTT, VOD) i słuchanie radia przez internet. Umożliwia także korzystanie z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (opcjonalnie), przeglądanie stron internetowych, pobieranie plików z sieci torrent, korzystanie z popularnych serwisów, takich jak Facebook, YouTube oraz Twitter i pozwala na obsługę biblioteki multimediów z poziomu urządzenia wyposażonego w system Android.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 72. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)