Odświeżony YouTube z nowym trybem! Podpowiadamy jak go włączyć

Odświeżony YouTube z nowym trybem! Podpowiadamy jak go włączyć
Źródło zdjęć: © WP.PL

02.05.2017 21:33, aktual.: 03.05.2017 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

YouTube w najnowszej wersji postawił na estetykę i lepsze wyeksponowanie filmów. Dwie najważniejsze nowości, które są dostępne w wersji na PC, to przejrzysta strona główna i ciemny tryb.

YouTube nowy wygląd testował już od kilku tygodni, jednak dostęp do nowej wersji dostała ograniczona liczba użytkowników. Teraz odświeżony wygląd i nowe funkcje są dostępne dla każdego. Zmian jest sporo - serwis postawił na znany z Androida język projektowania Material Design. Szare tło zostało zastąpione białym, podpisy są w kolorze czarnym, a miniatury filmów są większe.

Obraz
© Youtube.com

Ponadto odświeżony został wygląd menu - teraz wygląda ono tak samo jak na tabletach I smartfonach. Z kolei ustawienia zostały przeniesione do menu profilu, które znajduje się w prawym górnym rogu. Właśnie w tym miejscu możemy włączyć długo wyczekiwaną nowość - ciemy tryb, który szczególnie przyda się wieczorem i nocą.

Obraz
© Youtube.com

Nowości znalazły się także na stronach kanałów – ich zwartość rozciąga się teraz na szerokość całego okna i nie ma już ramki z polecanymi kanałami.

Jak włączyć nową wersję? Wystarczy wejść na stornę youtube.com/new i wybrać opcję "wypróbuj teraz".

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)