Trwa ładowanie...
d4mx895

Od dzisiaj nie tylko "Lubię to!" - na Facebooku pojawiło się sześć nowych przycisków

Już są! Długo wyczekiwane tzw. "Reakcje" Facebooka pojawiły się właśnie na naszych i waszych tablicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od dzisiaj nie tylko "Lubię to!" - na Facebooku pojawiło się sześć nowych przycisków
(Facebook)
d4mx895
 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

*Już są! Długo wyczekiwane tzw. "Reakcje" Facebooka pojawiły się właśnie na naszych i waszych tablicach. Zgodnie z zapowiedziami, nie ma tutaj mowy o tzw. "dislajkach" czy "antylajkach", a odpowiednio: Lubię to, Super, Ha ha, Wow, Przykro mi oraz Wrr. * Po dość długich przygotowaniach, najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie oddał w myszki użytkowników nowe przyciski. Można się spodziewać, że stare i lubiane "Lubię to" za chwilę będzie już _ passe _. Już teraz ci, którzy odkryli jak rozwinąć listę reakcji ignorują "Lubię to" na korzyść nowych reakcji.

 (fot. Wirtualna Polska)
((fot. Wirtualna Polska))

Sześć przycisków jest już dostępne na całym świecie nie tylko dla profilów, ale także dla fanpage'ów. Aby rozwinąć listę, należy najechać (ale nie klikać) kursorem myszki na przycisk (napis) "Lubię to", wówczas rozwinie się lista reakcji.

d4mx895

Nowe funkcje pod postami na Facebooku były zapowiadane od jakiegoś czasu. Pojawiły się też obawy, że Facebook mógłby chcieć zastosować przycisk "nie lubię tego", co doprowadziłoby do szerzenia się mowy nienawiści i agresji. Mark Zuckerberg uciął te spekulacje, tłumacząc, że chodzi jedynie o dodanie nowego atrybutu, który np. mógłby wyrażać współczucie. Wiadomo przecież, że "Lubię to" pod informacją np. o czyjejś śmierci, niezupełnie oznacza, że nam się ten fakt podoba. Tak więc oprócz "Przykro mi", możemy się także np. zaśmiać, zezłościć czy wyrazić zdziwienie.

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

Zmianie uległy też powiadomienia. Teraz dostajemy informację o reakcji użytkowników, a nie o polubieniach. Chcecie przetestować? Zapraszamy na naszego fanpage'a (kliknij)!

d4mx895

Podziel się opinią

Share
d4mx895
d4mx895
Więcej tematów