O co chodzi z przekazywaniem gigabajtów? Poznaj opcję dostępną w Orange Flex

O co chodzi z przekazywaniem gigabajtów? Poznaj opcję dostępną w Orange Flex

O co chodzi z przekazywaniem gigabajtów? Poznaj opcję dostępną w Orange Flex
Źródło zdjęć: © materiał klienta
23.07.2020 13:01

Elastyczna oferta Orange Flex jest szczególnie bogata w różne udogodnienia dla osób korzystających z internetu w telefonie czy tablecie. Czyli właściwie dla wszystkich, bo trudno dziś wyobrazić sobie pracę, naukę i rozrywkę bez dostępu do sieci. Jedną z dodatkowych możliwości, jaką mają użytkownicy numerów w Orange Flex, jest opcja dzielenia się pakietem danych.

Artykuł sponsorowany

Jak wygląda dzielenie internetu w Orange Flex?

Opcja przekazywania GB innym może odbywać się pomiędzy użytkownikami Orange Flex. To idealne rozwiązanie na poratowanie rodziny i znajomych, którym kończy się pakiet GB . Kumpela zużyła cały dostępny transfer? Zabrakło internetu na przeglądanie nowych filmików na YT? Dzieciakom brakuje internetu podczas nauki on-line? Nie ma problemu. W nowej ofercie Orange przekazanie internetu na inny numer Orange Flex można robić, kiedy się chce i ile razy się chce. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji Orange Flex. Właściwie jedynym ograniczeniem, o jakim trzeba pamiętać, jest to, że na koncie osoby, która zdecyduje się na przekazanie GB, nie może pozostać mniej niż 1 GB na jej własne potrzeby. Nie można też przekazać dalej GB, które sami otrzymaliśmy (wiadomo, prezentów się nie oddaje). Najmniejsza paczka internetu, jaką można komuś wysłać to 1 gigabajt.

W jaki sposób można przesłać komuś gigabajty w Orange Flex?

Gigabajty w Orange Flex przekazać można na 2 różne sposoby. W aplikacji klikamy na przycisk „Przekaż GB”, wybieramy osobę, której chcemy zrobić prezent i wielkość transferu, jaki chcemy przekazać. Pierwsza opcja wysyłania GB innym polega na wyborze osoby obdarowywanej dodatkowym transferem z listy kontaktów. Przekazanie transferu można też zlecić ręcznie, wpisując numer użytkownika Orange Flex, który potrzebuje naszej pomocy. Aktywacja dodatkowego pakietu transmisji danych jest potwierdzona wysyłającemu gigabajty, a obdarowywany otrzymuje informację o prezencie w formie komunikatu w aplikacji. Przekazane gigabajty będą aktywne do końca okresu rozliczeniowego.

Przekazywanie GB w Orange Flex Rodzina to świetna opcja dla każdej Flex Rodziny

Każdy użytkownik Orange Flex może dzielić się internetem, gdy ma go za dużo, a innym potrzebny byłby dodatkowy pakiet GB. Więcej o samej elastycznej ofercie numeru w aplikacji można dowiedzieć się, odwiedzając stronę poświęconą Orange Flex. Opcja przekazywania gigabajtów to także bardzo przydatna formuła, gdy korzystamy z taryfy rodzinnej, tj. Orange Flex Rodzina. W tej nowej ofercie można zoptymalizować miesięczne wydatki za numery włączone do Rodziny. Najmniejszy pakiet w ofercie Flex Rodzina kosztuje naprawdę niewiele, bo tylko 15 zł miesięcznie! Nie zawiera on żadnej paczki internetowej, ale od czego jest opcja przekazywania GB? We Flex Rodzinie też można dzielić się transferem. Rodzice mogą zasilać o dodatkowe gigabajty konta dzieci, które nie mają wliczonego w opłatę darmowego transferu albo korzystają z niższych Planów Orange Flex, gdzie paczki internetu są nieco mniejsze. W ten sposób wydatki są pod kontrolą, a wszyscy mają to, czego potrzebują.

Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)