Nowość na Facebooku. Jest dużo wygodniej!

Nowość na Facebooku. Jest dużo wygodniej! 14.02.2017 16:32
Nowość na Facebooku. Jest dużo wygodniej!
Źródło zdjęć: © Fotolia

Facebook nieco zmienił sposób, w jaki wyświetlane są powiadomienia. Teraz informacje o postach wyglądają niemal tak samo, jak okienko z rozmową.

Facebook stale się zmienia, by korzystanie z niego było wygodniejsze i przyjemniejsze. Nie wszystkie nowości można zaliczyć na plus - na przykład według mnie nowa wyszukiwarka to koszmar, który sprawia, że znalezienie znajomego czy fanpage’a zajmuje znacznie więcej czasu. Ale na nowe powiadomienia narzekać raczej nie będę.

288931404321138746
Źródło zdjęć: © WP.PL

Teraz, gdy otrzymamy powiadomienie i w nie klikniemy, od razu zostaniemy przeniesieni do posta. Nowość sprawia, że post wyświetlany jest niczym okienko z rozmową:

288931404321269818
Źródło zdjęć: © cnet.com

Jak widać można polubić post, skomentować go lub go zminimalizować - niczym wspomniany wcześniej czat. Co jest najważniejsze we wprowadzonym przez Facebook rozwiązaniu? To, że przechodząc do powiadomienia, nie jesteśmy przenoszeni na inną stronę - dalej możemy przeglądać tablicę, a obok mieć okienko z komentarzami czy główną treścią posta.

Nie macie jeszcze tej funkcji? To normalne - Facebook “rozdaje” ją losowo. Póki co zmiana jest testowana, by upewnić się, czy użytkownicy chętnie z niej korzystają. Jedni już mają więc nowe powiadomienia, inni jeszcze czekają.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)