Trwa ładowanie...

Nowe wiadomości na temat "Cyberpunk 2077". Gra będzie na E3 2019

"Cyberpunk 2077", najbardziej wyczekiwana gra na świecie, pojawi się na targach gier wideo E3 2019 w Los Angeles. Producent, czyli polski CD Projekt RED, na razie nie chwali się, co pokaże na targach.
Share
Polska gra jest oczekiwana przez dziennikarzy, magazyny i samych graczy
Polska gra jest oczekiwana przez dziennikarzy, magazyny i samych graczyŹródło: CD Projekt RED
d3xm1mv

Informacja o obecności gry na E3 pojawiła się na oficjalnym profilu twitterowym gry "Cyberpunk 2077".

"Cyberpunk 2077" na E3

Na poprzedniej edycji E3 w 2018 roku CD Projekt RED pokazał kilkominutowy trailer z gry. Był to pierwszy zwiastun "Cyberpunk 2077", a także pierwsza informacja o tej grze od momentu jej zapowiedzi w 2013.

d3xm1mv

"Cyberpunk 2077". Trailer

Na tej samej imprezie firma z polski pokazała blisko 50-minutową rozgrywkę z gry. Widzieli ją jednak tylko wybrani dziennikarze branżowi. Całość została natomiast zaprezentowana światu kilka miesięcy później na europejskiej imprezie Gamescom.

d3xm1mv

Co zatem pokaże CD Projekt RED na najbliższym E3, które odbędzie się w Los Angeles w czerwcu? Firma, jak zawsze, nie zdradza sekretów. Można się jednak domyślać, że pokażą coś więcej niż do tej pory. Spodziewam się, że zobaczymy więcej szczegółów, takich jak konkretne mechanizmy gry, umiejętności głównej bohaterki/bohatera, czyli V, a także nowe lokacje oraz postacie poboczne.

Cyberpunk 2077. Data premiery

CD Projekt RED nie określa cały czas nawet przybliżonej daty premiery swojej nowej gry. Tak jak w przypadku "Wiedźmina 3" możemy się spodziewać ze data będzie odsuwana tak długo aż twórcy stwierdzą, że zrobili wszystko i stworzyli arcydzieło. Wcześniejsze spekulacje przewidywały datę premiery na koniec roku 2019 lub początek 2020, ale nie ma na to żadnych argumentów. Miejmy tylko nadzieję, że rok premiery nie jest zawarty w tytule gry - 2077.

d3xm1mv

Podziel się opinią

Share
d3xm1mv
d3xm1mv
Więcej tematów