Nowe telewizory Sony - są zakrzywione i z Androidem na pokładzie

Nowe telewizory Sony - są zakrzywione i z Androidem na pokładzie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.07.2015 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony rozpoczyna sprzedaż nowej serii telewizorów. Na serię S85C składają się modele z ekranami 65" oraz 55". Obie wersje wyróżniają się przede wszystkim małą grubością, zakrzywionym ekranem wyświetlającym obraz w jakości 4K oraz platformą Android TV.

Seria S85. charakteryzuje się smukłą konstrukcją ze specjalnie ukształtowanym, zakrzywionym ekranem. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania widz ma wrażenie bezpośredniego uczestniczenia w każdej oglądanej scenie. Matryca może wyświetlać obraz w jakości 4K, także ze źródeł o niższej rozdzielczości jak Blu-Ray, czy materiały z internetu.

Modele serii S85. to także nowy, inteligentny rodzaj rozrywki, w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb widza. Poprzez zastosowanie platformy Android TV, każdy może używać telewizora tak, jak urządzeń mobilnych z tą jednak różnicą, że wszystko wyświetlane jest na dużym ekranie. Użytkownicy mogą spersonalizować urządzenie, dzięki połączeniu ze sklepem Google Play, z którego do woli można pobierać aplikacje, filmy czy gry.

Przy użyciu usługi Google Cast można również przesyłać zdjęcia oraz filmy z innych urządzeń smart na ekran telewizora. Natomiast pilot, wyposażony w mikrofon, pozwala na głosowe sterowanie telewizorem, co w połączeniu z systemem obsługi One-Flick Entertainment tworzy telewizor wygodniejszym w użytkowaniu.

Więcej modeli z Androidem

Na szczególne wyróżnienie wśród wszystkich nowych telewizorów 4. od Sony wyposażonych w platformę Android TV zasługują modele z serii X90C. Mają one zaledwie 4,9 mm grubości i znakomicie łączą funkcję z formą. Dzięki unikatowej powłoce na krawędzi ekranu ramka jest praktycznie niedostrzegalna.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)