Nowe, odporne na zniszczenia karty pamięci microSD i SD Samsunga

Nowe, odporne na zniszczenia karty pamięci microSD i SD Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.04.2014 12:15, aktual.: 10.04.2014 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynek zostały wprowadzone nowe karty pamięci SD i microSD Samsunga. Karty będą dostępne w wersjach PRO, EVO i Standard zaprojektowanych z myślą zarówno o konsumentach masowych, jak i profesjonalistach oczekujących różnych poziomów wydajności.

Karty serii PRO i EVO oferują wydajność na poziomie Ultra High Speed (UHS-I) Grade 1. czyli prędkość odczytu do 90 MB/s dla kart PRO i 48 MB/s dla EVO. Karta PRO o pojemności 64GB pozwala użytkownikowi kompaktowego cyfrowego aparatu fotograficznego zapisać około 670 minut nagrania wideo w rozdzielczości Full HD (przy szybkości 30 kl./s). Karty wszystkich kategorii – PRO, EVO i Standard – dostępne będą w zakresie pojemności od 4 do 64 gigabajtów (GB).

Aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo danych nowe karty są odporne na działanie wody, temperatury, promieniowania rentgenowskiego i pola magnetycznego. Wszystkie modele gwarantują odporność na 2. godzinne zanurzenie w wodzie morskiej, mogą pracować w temperaturze od -25 do 85 st. C i zapewniają trwałość danych w temperaturze od -40 do 85 st. C. Dane są również zabezpieczone przed działaniem promieni rentgenowskich oraz pola magnetycznego o natężeniu do 15000 gausów. Dodatkowo dzięki swojej budowie wszystkie modele kart SD wytrzymują nacisk kół samochodu o masie do 1,9 ton.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)