Nowe karty pamięci i bank pamięci Sandisk

Nowe karty pamięci i bank pamięci Sandisk

Nowe karty pamięci i bank pamięci Sandisk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.09.2011 11:08, aktualizacja: 28.09.2011 11:21

SanDisk wprowadza na rynek nową ofertę kartę kart pamięci, a także bank pamięci Memory Vault.

Karta pamięci UHS-I SanDisk Extreme Pro SDXC 64 GB
Karta parta jest na architekturze magistrali Ultra High Speed (UHS) i jest zgodna ze specyfikacją SD 3.0. Prędkość zapisu danych to 90 megabajtów na sekundę (MB/s) co umożliwia zapis serii zdjęć w formacie RAW przy użyciu trybu Burst. Dzięki zgodności z klasą UHS Speed Class 1 na karcie można zapisywać również filmy wideo w rozdzielczości Full HD. Karta oferuje również prędkość odczytu danych rzędu 95 MB/s. Karty UHS-I SanDisk Extreme Pro SDHC i SDXC dostępne są w wersjach od 8 do 64 GB.

Karta pamięci SanDisk Mobile Ultra microSDXC 64 GB
Oparta na technologii UHS karta zapewnia prędkość transferu danych rzędu 30MB/s oraz zgodność z klasą prędkości Class 6. niezbędną do rejestrowania filmów wideo w trybie Full HD. Karta jest zgodna ze wszystkimi tabletami lub smartfonami wyposażonymi w gniazdo pamięci microSDXC. Karty pamięci Mobile Ultra dostępne są w wersjach od 4 do 64 GB.

Bezprzewodowa karta pamięci SanDisk Eye-Fi
Nowa karta pozwala przenosić pliki z aparatu do znajdującego się w pobliżu smartfonu lub tabletu, natychmiast po zrobieniu zdjęcia. Jeśli karta jest w zasięgu sieci Wi-Fi, pliki samoczynnie zostaną wysłane do komputera. Karta dostępna jest w wersji 4 GB i 8 GB.

Pamięci Flash USB Cruzer Fit i Cruzer Switch
Flash USB SanDisk Cruzer Fit ma rozmiar monety 50-groszowej. Z łatwością można ją podłączyć do tabletów obsługujących porty USB i do notebooków –. to wygodny sposób na zwiększenie pojemności komputera. Urządzenie dostępne jest w wersji od 4 do 16 GB.

Nowa pamięć Flash USB SanDisk Cruzer Switch oparta jest na konstrukcji z odchylaną obudową –. bez żadnych zatyczek ani przesuwanych elementów. Jest dostępna jest w wersjach od 2 do 32 GB.

SanDisk Memory Vault
To pierwszy produkt w nowej kategorii urządzeń zaprojektowanych z myślą o wieloletnim przechowywaniu danych – zdjęć, filmów i plików.
Urządzenie można podłączyć do komputera za pomocą portu USB i w łatwy sposób przesłać swoje zdjęcia, używając funkcji „przeciągnij i upuść”.

W odróżnieniu od dysków twardych, które zawierają elementy ruchome, płyt CD, które z czasem się rysują, Memory Vault zapewnia niezawodne przechowywanie cennych danych np. rodzinnych zdjęć. W urządzeniu zastosowano technologię SanDisk Chronolock, która obejmuje wszystkie kluczowe elementy zaawansowanego dysku SSD. SanDisk zapewnia, że dane zapisane na ich urządzeniu przetrwają nawet 100 lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)