Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource
28.09.2009 14:59

iSource poszerzył swoją ofertę o kolejne akcesoria firmy Macally - projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych

Macally USBPOWER to zestaw przeznaczony dla posiadaczy iPodów i mobilnych telefonów Apple oraz wszelkich innych urządzeń zasilanych przez USB. Zestaw ten składa się z dwóch ładowarek: samochodowej i sieciowej (domowej). Uniwersalna ładowarka USB AC uniwersalność ma wpisaną nie tylko w nazwie - jej niewielki rozmiar i wyposażenie w cztery wymienne wtyczki pozwoli na korzystanie z niej w ponad 15. krajach na całym świecie. Ponadto ładowarka ta automatycznie dostosowuje się do napięcia w gniazdku, od 100 - 240V.

Kolejną nowością wprowadzoną do oferty iSource jest Macally ECOFANPRO. Oferta ta, choć skierowana do posiadaczy przenośnych komputerów Apple, jest kompatybilna z dowolnym laptopem wyposażonym w ekran o przekątnej nawet 1. cali. Macally ECOFANPRO to specjalnie zaprojektowana podstawka do laptopa wykonana z lekkiego drewna bambusowego, z możliwością regulacji kąta nachylenia. Macally ECOFANPRO wyposażony jest także w dwa wydajne wentylatory, które po podłączeniu do laptopa poprzez port USB, w który wyposażona jest podstawka, umożliwią mu długotrwałą, bezpieczną i wydajną pracę.

Nowością w ofercie iSource skierowaną do posiadaczy nowych 13-calowych MacBooków jest także Macally BookShell - usztywniona obudowa, która ochroni laptopa przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi czy zadrapaniami, zapewniając pełny dostęp do wszystkich portów czy slotów, w jakie wyposażony jest przenośny komputer Apple. Obudowa ochronna wykonana jest z trwałego materiału, a jednocześnie nie brakuje jej stylu - wyglądem przypomina elegancką skórzaną teczkę, a jej wnętrze wyścielone zostało zamszem. Stylowa Macally BookShell, podobnie jak ostatnio wprowadzona do oferty iSource futurystyczna obudowa Macally IceShell, składa się z dwóch części, których montaż jest wyjątkowo prosty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)