Nowa seria zaawansowanych golarek męskich Philips 9000

Nowa seria zaawansowanych golarek męskich Philips 9000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.10.2014 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe golarki Philips z serii 9000 wyposażone są w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które wyłapują i usuwają zarost. Ich specjalna konstrukcja układa każdy włos w najlepszej pozycji do golenia, także włosy przylegające do skóry. Według deklaracji producenta ostrza poruszają się o 30% bliżej skóry (wobec poprzednich modeli), dzięki czemu skraca się czas potrzebny do efektywnego golenia.

Ostrza zamocowane są w głowicy wyposażonej w technologię ContourDetect, która rozpoznaje kształt twarzy i dopasowuje się do niej w 8 różnych kierunkach. Przekłada się to bezpośrednio na lepsze dopasowanie do kształtu twarzy i skrócenie czasu golenia. Philips deklaruje, że nowa konstrukcja ścina o 20. więcej włosów niż poprzednio.

Golarki serii 900. mogą pracować klasycznie – na sucho – jak i na mokro, z użyciem pianki do golenia. Dostępne ustawienia Personal Comfort pozwalają dobrać tryb golenia do potrzeb użytkownika. Dostępne są trzy tryby pracy: Sensitive — delikatne golenie dla skóry wrażliwej; Normal — dokładne codzienne golenie; Fast — szybkie golenie pozwalające zaoszczędzić czas.

Jak przystało na golarkę elektryczną, Philips nie zapomniał o umieszczeniu w obudowie trymera do brody z 5 ustawieniami długości. Jego konstrukcja pozwala modelować zarówno krótki zarost o długości 0,5 mm, jak i krótką brodę o długości włosa do 5 mm.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Urządzenie zostało wyposażone w cyfrowy wyświetlacz, który podaje informacje o konieczności czyszczenia, niskim poziomie naładowania akumulatora (także z pozostałym czasem golenia podawanym w minutach), czy też konieczności wymiany głowic. Specjalny system SmartClean pozwala utrzymać maszynkę w czystości. Maszynka jest automatycznie czyszczona w dedykowanym płynie, konserwowana i suszona, przy jednoczesnym ładowaniu akumulatora. Akumulator ładowany przez godzinę powinien umożliwić pracę przez 5. minut, a ładowanie przez 3 minuty powinno umożliwić jednokrotne golenie.

Nowe maszynki Philipsa nie należą niestety do najtańszych. Za topowy model będziemy musieli zapłacić aż 2020 zł. Ceny modeli ze skromniejszym wyposażeniem zawierają się w przedziale *od 1060 zł do 1660 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)