Nokia Lumia 800 i 710 tańsza o 450 zł (nie dla każdego)

Nokia Lumia 800 i 710 tańsza o 450 zł (nie dla każdego)
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.03.2012 11:58, aktual.: 15.03.2012 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia przygotowała ofertę dla deweloperów Windows Phone – każdy zarejestrowany na stronie Create.msdn.com developer będzie mógł kupić Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia710 w promocyjnej cenie.

Nokia we współpracy z firmą Microsoft intensyfikuje działania skierowane do developerów. Wszyscy zainteresowani poznaniem środowiska programistycznego Windows Phone mają okazję uczestniczyć w serii otwartych szkoleń z tworzenia aplikacji dla mobilnej platformy Microsoft, które odbędą się w kwietniu i w maju w największych miastach w Polsce. Dodatkowo, programiści chcący lepiej poznać urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Windows Phone mogą także skorzystać ze specjalnej oferty firmy Nokia Poland i dokonać zakupu smartfonu Nokia Lumia 80. lub Lumia 710 na preferencyjnych warunkach. Akcja jest prowadzona z myślą o wsparciu zwłaszcza początkujących deweloperów oraz tych, którzy pracowali już na innych systemach i chcieliby poznać nową platformę dedykowaną smartfonom Nokia. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie aktywnego konta deweloperskiego na stronie dla programistów pracujących w środowisku Windows Phone, którą znaleźć można pod adresem Create.msdn.com.

Ilość smartfonów objętych promocją jest ograniczona. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć pod adresem: Lumia.pl/developers.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)