Nigeria. Samolot Boeing 737 wstrzymał start, gdy na skrzydle dostrzeżono człowieka [WIDEO]

Nigeria. Samolot Boeing 737 wstrzymał start, gdy na skrzydle dostrzeżono człowieka [WIDEO]
Źródło zdjęć: © YouTube

22.07.2019 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samolot Boeing 737 linii Azman Air był już gotowy do startu, gdy na skrzydło maszyny wdrapał się mężczyzna. Pasażerowie wpadli w panikę, a część z nich zażądała wypuszczenia z samolotu.

W Lagosie (Nigeria) samolot Boeing 737 był już gotowy do startu - ustawiony na płycie lotniska, czekał na sygnał do odlotu. Wtedy na skrzydle maszyny dostrzeżono wdrapującego się mężczyznę.

Nigeria. Niebezpieczne zajście w samolocie Boeing 737

Jak donosi News Agency of Nigeria, pasażer dostał się na lotnisko nielegalnie wraz z bagażami podręcznymi. Na wideo, które krąży w sieci widać jak mężczyzna nielegalnie wspiął się na skrzydło samolotu i umieścił torbę w jednym z silników.

Niektórzy pasażerowie w obawie o swoje bezpieczeństwo natychmiast zażądali od pilota i personelu pokładowego otwarcia drzwi samolotu, aby mogli wysiąść.

Henrietta Yakubu, dyrektor generalny ds. Korporacyjnych w Federalnym Urzędzie ds. Lotnictwa w Nigerii (FAAN), która potwierdziła rozwój wydarzeń dla dziennikarzy, powiedziała, że mężczyzna został aresztowany.

Pasażer na gapę został aresztowany przez personel ochrony lotnictwa i przewieziony do i ochrony FAAN w Tango City, co zostało potwierdzone przez rzecznika komendy policji w Lagos.

Zatrzymany mężczyzna powiedział, że chciał podróżować do Ghany, ale nie zdradził, jak udało mu się przedostać na lotnisko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)