Nigeria. Samolot Boeing 737 wstrzymał start, gdy na skrzydle dostrzeżono człowieka [WIDEO]

Nigeria. Samolot Boeing 737 wstrzymał start, gdy na skrzydle dostrzeżono człowieka [WIDEO]22.07.2019 10:13
Nigeria. Samolot Boeing 737 wstrzymał start, gdy na skrzydle dostrzeżono człowieka [WIDEO]
Źródło zdjęć: © YouTube

Samolot Boeing 737 linii Azman Air był już gotowy do startu, gdy na skrzydło maszyny wdrapał się mężczyzna. Pasażerowie wpadli w panikę, a część z nich zażądała wypuszczenia z samolotu.

W Lagosie (Nigeria) samolot Boeing 737 był już gotowy do startu - ustawiony na płycie lotniska, czekał na sygnał do odlotu. Wtedy na skrzydle maszyny dostrzeżono wdrapującego się mężczyznę.

Nigeria. Niebezpieczne zajście w samolocie Boeing 737

Jak donosi News Agency of Nigeria, pasażer dostał się na lotnisko nielegalnie wraz z bagażami podręcznymi. Na wideo, które krąży w sieci widać jak mężczyzna nielegalnie wspiął się na skrzydło samolotu i umieścił torbę w jednym z silników.

Niektórzy pasażerowie w obawie o swoje bezpieczeństwo natychmiast zażądali od pilota i personelu pokładowego otwarcia drzwi samolotu, aby mogli wysiąść.

Henrietta Yakubu, dyrektor generalny ds. Korporacyjnych w Federalnym Urzędzie ds. Lotnictwa w Nigerii (FAAN), która potwierdziła rozwój wydarzeń dla dziennikarzy, powiedziała, że mężczyzna został aresztowany.

Pasażer na gapę został aresztowany przez personel ochrony lotnictwa i przewieziony do i ochrony FAAN w Tango City, co zostało potwierdzone przez rzecznika komendy policji w Lagos.

Zatrzymany mężczyzna powiedział, że chciał podróżować do Ghany, ale nie zdradził, jak udało mu się przedostać na lotnisko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)