Trwa ładowanie...
d2jhx8c

Nietypowa licytacja. Urząd Skarbowy sprzedaje przedmioty "patostreamera" Daniela "Magicala"

O problemach z prawem Daniela "Magicala" informowaliśmy na początku roku. Teraz obserwujemy dalsze konsekwencje. Urząd Skarbowy licytuje przedmioty należące do niesławnego "patostreamera".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Problemy "patostreamera"
Problemy "patostreamera" (Youtube.com)
d2jhx8c

Licytacja odbędzie się 18 listopada - informuje serwis nowosci.com.pl. Obwieszczenie o licytacji zamieszczono na stronie Ministerstwa Finansów. W jej trakcie odbędzie się sprzedaż następujących ruchomości:

  • telewizor OLED LG 55' C8 PLA 4K, bez pilota - wartość szacunkowa 6 tys. zł
  • konsola Sony PlayStation 4 Pro - wartość szacunkowa 1,5 tys. zł

Cena wywoławcza pierwszej licytacji wynosi ¾ wartości szacunkowej przedmiotów. Jeżeli nie znajdą się chętni, wówczas odbędzie się druga próba. Wtedy cena wywoławcza to już tylko ½ wartości szacunkowej. Termin ewentualnej "dogrywki" to 25 listopada.

d2jhx8c

Zobacz też: Galaxy Fold - Wrażenia z premiery prasowej

Jak podkreśla Urząd Skarbowy, przedmioty można oglądać w dniach licytacji, w siedzibie I Urzędu Skarbowego w Toruniu przy Szosie Chełmińskiej 24/36, w pokoju 807.

Serwis nowosci.com.pl przypomina, że toruński Urząd Skarbowy od kwietnia do lipca ub.r sprawdzał działalność "patostreamera" w latach 2015-2016. Doszło wówczas do wykrycia zaniżenia podatku dochodowego od osób fizycznych.

d2jhx8c

W lutym 2019 roku informowaliśmy, że "Magical" trafi do więzienia na 82 dni. Wcześniej został skazany na 5 miesięcy i 15 dni ograniczenia wolności za pobicie. Przez ten czas miał wykonywać prace społeczne. Przestał to jednak robić, za co resztę wyroku musi spędzić w zakładzie karnym.

To nie jedyne oskarżenie, z którym Daniel Z. się borykał. W styczniu "Magical" oraz jego matka usłyszeli zarzut pochwalania przestępstwa. Stało się to z powodu komentarza jaki wygłosili po zabójstwie prezydenta Pawła Adamowicza.

Kanał DanielaMagicala został na YouTubie zbanowany dopiero w 2018 roku. Czym zasłynął "twórca"? Np. namawiał matkę-alkoholiczkę do opróżnienia kufla piwa. Na jednym z filmów widać, jak ją uderza. DanielMagical mógł liczyć nawet na wpłaty pieniędzy od fanów. I to sporo - raz w krótkim czasie udało się zgromadzić ponad 5 tys. złotych. Nic więc dziwnego, że mógł sobie pozwolić na telewizor czy nową konsolę.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2jhx8c

d2jhx8c
d2jhx8c