Niesamowity popis pilotów. Jeden błąd kosztowałby ich życie [WIDEO]

Niesamowity popis pilotów. Jeden błąd kosztowałby ich życie [WIDEO]

Niesamowity popis pilotów. Jeden błąd kosztowałby ich życie [WIDEO]
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
08.10.2019 14:08, aktualizacja: 09.10.2019 22:45

Szybkość, precyzja i te cudowne widoki - opisywali popisy pilotów turyści spacerujący po szwajcarskich Alpach. Coroczne pokazy lotnicze jak zwykle dostarczyły niesamowitych wrażeń. Zobaczcie spektakularne wideo z miejscowości Axalp.

Te wyjątkowe pokazy lotnicze odbywają się co roku w pobliżu miejscowości Axalp w szwajcarskich Alpach. Ich niezwykłość polega na tym, że umiejętności pilotów Szwajcarskich Sił Powietrznych można podziwiać w niewiarygodnie pięknej scenerii, na wysokości 2200 metrów nad poziomem morza.

Podniebne akrobacje w Axalp to nie do końca typowe pokazy lotnicze, a również ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej. Zgromadzona publiczność może podziwiać strzelanie do celu z działek pokładowych. Wszystko odbywa się nad górskimi przełęczami szwajcarskich Alp.

Sceneria w jakiej odbywają się widowiskowe ćwiczenia sprawia, że wydarzenie ma swoje wyjątkowe miejsce w kalendarzu imprez lotniczych. Alpy stanowią malownicze tło dla fotografowanych samolotów. Poniżej można zobaczyć wideo z tego niebywałego wydarzenia.

- Szybkość, precyzja i ta sceneria - po prostu cudowne! - opisywali widzowie pokazów lotniczych.

Warto pamiętać, że pogoda w Alpach zmienia się błyskawicznie i wspaniale zapowiadający się dzień, może zakończyć się odwołaniem ćwiczeń. Z tym ryzykiem musi liczyć się każdy turysta, który wybiera się do Axalp specjalnie by obejrzeć fascynujące pokazy szwajcarskiej armii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)