Trwa ładowanie...
d3m3qit

Niecodzienne odkrycie mieszkanki USA. Koło helikoptera przebiło dach [Zobacz zdjęcia]

Zaskakujące odkrycie w miejscowości Lynwood, nieopodal Chicago. Rodzina 55-letniej Lindy Dian zaniemówiła, gdy po powrocie do domu zobaczyła koło helikoptera, które przebiło sufit w ich łazience. Niecodzienne zdarzenie bada policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koło helikoptera przebiło dach
Koło helikoptera przebiło dach (Shutterstock.com)
d3m3qit

Do odkrycia doszło 5 października. To miał być zwykły sobotni wieczór dla rodziny z Lynwood, małej miejscowości położonej nieopodal Chicago. To, co zobaczyli po powrocie ze spaceru, wprawiło ich w osłupienie. Chwilę później, Linda Dian zadzwoniła na policję. Na miejsce wezwano również straż pożarną.

- Włączyłam telewizor, usiadłam na kanapie i usłyszałam krzyk mojej córki dochodzący z góry. Zaczęła krzyczeć: "mamo, mamo, przyjdź tu natychmiast". Byłam przerażona, myślałam, że coś się stało z jednym z moich wnuków - relacjonuje Linda Dian.

Czytaj także: USA. Katastrofa samolotu - maszyna spadła na autostradę [WIDEO]

d3m3qit

Pani Linda nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

- Widziałam koło wiszące w suficie mojej łazienki - mówi 55-letnia kobieta.

Według rzecznika Federalnej Administracji Lotniczej, koło, które przebiło dach domu w Lynwood pochodzi od helikoptera. Na miejsce zostały wezwane służby, które wypchnęły koło z powrotem przez dach i zabezpieczyły je na czas śledztwa.

d3m3qit

W sieci można zobaczyć zdjęcia z tego niecodziennego wydarzenia.

Rodzina Diam mieszka niedaleko lotniska. Pani Linda przyznaje, że od zawsze obawiała się, że samolot lub helikopter uderzy w jej dom.

d3m3qit

- Zawsze obawiałam się, że samolot uderzy w dom. A gdyby było później? Chciałabym wiedzieć, do kogo należy to koło. Najważniejsze jest jednak to, że nikomu nic się nie stało - podsumowała na koniec rozmowy z lokalną prasą.

Na poniższym zdjęciu można zobaczyć przykładowe zastosowanie wydobytego ze stropu koła na śmigłowcu Robinson R44.

Zobacz także: Katastrofa samolotu w Irlandii. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby

d3m3qit

Podziel się opinią

Share

d3m3qit

d3m3qit
Więcej tematów