ycipk-p3j0as

Samolot wykonywał manewry pomiędzy wieżowcami. Niesamowite wideo nagrane z kokpitu

Wojskowe samoloty przelatywały pomiędzy biurowcami, wieżowcami i drapaczami chmur. Zobacz szokujące zdjęcia i nagrania wideo ze święta Riverfire w Brisbane, w Australii. Pokazy lotnicze nie wszystkim przypadły do gustu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samoloty przelatywały bardzo blisko wieżowców
Samoloty przelatywały bardzo blisko wieżowców (Youtube.com)
ycipk-p3j0as

W Brisbane, w Australii odbyło się coroczne święto Riverfire. Wojskowe pokazy lotnicze robią ogromne wrażenie, a momentami zapierają dech w piersiach. Samoloty przelatują bowiem pomiędzy biurowcami pełnych ludzi, wykonując przy tym niezwykle niebezpieczne manewry. Impreza choć bardzo widowiskowa, ma również swoich przeciwników.

Zobacz także: USA. Katastrofa samolotu - maszyna spadła na autostradę [WIDEO]

Wojskowe samoloty wśród biurowców pełnych ludzi

ycipk-p3j0as

Jedno z najbardziej widowiskowych ujęć udokumentowała kamera znajdująca się w kokpicie samolotu C-17A Globemaster. Poniżej prezentujemy nagranie wideo.

Na zdjęciach i filmach z wydarzenia można podziwiać nietuzinkowe umiejętności pilotów. Maszyny w zwinny sposób wykonują niebezpieczne manewry pomiędzy znajdującymi się w mieście drapaczami chmur. Warto podkreślić, że podczas pokazu, w budynkach znajdowało się pełno ludzi.

ycipk-p3j0as

Widowiskowe pokazy przygotowywane są bardzo starannie. Kilka miesięcy wcześniej odbywają się ćwiczenia na symulatorze oraz loty próbne. Dokładnie opracowana jest także trasa przelotu, która musi umożliwiać pilotom wykonywanie wszystkich zaplanowanych manewrów.

Według zapewnień władz pokazy są bezpieczne i odbywają się z troską o środowisko.

ycipk-p3j0as

Pokazy lotnicze mają również swoich przeciwników. Wszystko za sprawą wydarzenia, które miało miejsce w październiku 2018 roku. W trakcie imprezy, Boeing C-17, należący do australijskich sił powietrznych, znacznie obniżył swój lot, przelatując bardzo blisko okien biurowca. Pracujący w nim ludzie wpadli w wielką panikę. Nierozważny pomysł pilota został ostro skrytykowany przez opinie publiczną.

Czytaj także: Chiny. Kobieta otworzyła drzwi samolotu "by zaczerpnąć powietrza" [WIDEO]

ycipk-p3j0as
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p3j0as

ycipk-p3j0as
ycipk-p3j0as