Niesamowita reklama. Cały świat się wzrusza

Niesamowita reklama. Cały świat się wzrusza

Niesamowita reklama. Cały świat się wzrusza
Źródło zdjęć: © Microsoft
Bolesław Breczko
04.02.2019 13:39, aktualizacja: 04.02.2019 23:16

Tym razem nie Allegro, a Microsoft wyciska łzy swoją reklamą. Gdy świetny film idzie w parze ze szczytnym celem i świetnym produktem, powstaje coś pięknego.

Genialna inicjatywa Microsoftu została ujęta w przepięknej i wzruszającej reklamie, o której mówi teraz cały świat. Była jedną z reklam puszczonych w przerwie meczu footballu amerykańskiego Super Bowl. Najlepiej zobaczcie ją sami.

Tak, niektóre reklamy potrafią poruszyć nas do głębi - nawet jeśli ich zadaniem jest jedynie skłonienie nas do wydania pieniędzy. Czasem jednak zdarzają się takie reklamy, które oprócz wzruszającego wideo oferują produkt, który faktycznie może przyczynić się do poprawy życia osób potrzebujących. Tak jest z najnowszym kontrolerem do gier Microsoft Xbox Adaptive Controller.

Reklama została wyświetlona podczas Super Bowl 2019, finału futbolu amerykańskiego. To nie tylko sportowe, ale i kulturalne wydarzenie. Odbywające się wówczas koncerty czy nadawane w przerwach reklamy są gorąco komentowane. O spocie Microsoftu wypowiadano się bardzo ciepło, a niektóre media - jak amerykański Bussiness Insider - przyznały wprost, że reklama "ukradła show".

Xbox Adaptive Controller - jak to działa

W wideo poniżej twórcy w zwięzłych słowach i obrazkach wyjaśniają, jak działa ich specjalny kontroler.

Niezwykły kontroler do Xboxa został specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, które mają pozbawione sprawności ręce. Standardowe "thumbsticki" (malutkie joystkicki obsługiwane kciukami) i przyciski zostały zastąpione dużymi kontrolerami, łatwymi do wciśnięcia dowolną częścią ciała przyciskami, joystickami do sterowania ustami, pedałami i innymi kontrolerami, które można dowolnie konfigurować.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)