Nie znasz jakiegoś języka? Nie szkodzi, ten program przetłumaczy co mówisz

Nie znasz jakiegoś języka? Nie szkodzi, ten program przetłumaczy co mówisz

Nie znasz jakiegoś języka? Nie szkodzi, ten program przetłumaczy co mówisz
05.11.2014 12:08, aktualizacja: 05.11.2014 14:15

Nie dalej jak w maju tego roku, Skype poinformował, że zamierza rozpocząć prace nad funkcją automatycznego tłumaczenia rozmów użytkowników prowadzonych w dwóch odmiennych językach. Wygląda na to, że nowy projekt twórców komunikatora nareszcie zaczyna przybierać całkiem realnych kształtów, bowiem kilkanaście godzin temu ogłosili oni uruchomienie zapisów do testowej wersji aplikacji - Skype Translator Preview.

Świeżo zaprezentowany program jest darmowy i dostępny dla wszystkich użytkowników urządzeń opartych na Windowsie 8.1 lub Windowsie 1. Technical Preview. Na razie nie wiadomo czy Microsoft zdecyduje się na wypuszczenie aplikacji w wariantach dedykowanych także pozostałym platformom ekosystemu. Wczesna wersja tłumacza obsługuje kilka najczęściej używanych języków, wśród których – jak mogliśmy się tego spodziewać – brakuje niestety polskiego. Z programu śmiało mogą skorzystać osoby posługujące się w miarę poprawnym angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim czy też rosyjskim.

Aby wyrazić chęć udziału w testach nowej funkcji komunikatora –. należy udać się na specjalnie przygotowaną stronę internetową i wypełnić formularz, podając w nim wszelkie wymagane przez niego dane (jak adres e-mail, system operacyjny urządzenia oraz wybrane języki tłumaczeń). Z deklaracji Skype’a wynika, że liczba zapisów jest ograniczona.

Polecamy na stronach Giznet.pl: Premiera zegarka Apple dopiero wiosną 2015 roku

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)