Nie znasz jakiegoś języka? Nie szkodzi, ten program przetłumaczy co mówisz

Nie znasz jakiegoś języka? Nie szkodzi, ten program przetłumaczy co mówisz

05.11.2014 12:08, aktual.: 05.11.2014 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie dalej jak w maju tego roku, Skype poinformował, że zamierza rozpocząć prace nad funkcją automatycznego tłumaczenia rozmów użytkowników prowadzonych w dwóch odmiennych językach. Wygląda na to, że nowy projekt twórców komunikatora nareszcie zaczyna przybierać całkiem realnych kształtów, bowiem kilkanaście godzin temu ogłosili oni uruchomienie zapisów do testowej wersji aplikacji - Skype Translator Preview.

Świeżo zaprezentowany program jest darmowy i dostępny dla wszystkich użytkowników urządzeń opartych na Windowsie 8.1 lub Windowsie 1. Technical Preview. Na razie nie wiadomo czy Microsoft zdecyduje się na wypuszczenie aplikacji w wariantach dedykowanych także pozostałym platformom ekosystemu. Wczesna wersja tłumacza obsługuje kilka najczęściej używanych języków, wśród których – jak mogliśmy się tego spodziewać – brakuje niestety polskiego. Z programu śmiało mogą skorzystać osoby posługujące się w miarę poprawnym angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim czy też rosyjskim.

Aby wyrazić chęć udziału w testach nowej funkcji komunikatora –. należy udać się na specjalnie przygotowaną stronę internetową i wypełnić formularz, podając w nim wszelkie wymagane przez niego dane (jak adres e-mail, system operacyjny urządzenia oraz wybrane języki tłumaczeń). Z deklaracji Skype’a wynika, że liczba zapisów jest ograniczona.

Polecamy na stronach Giznet.pl: Premiera zegarka Apple dopiero wiosną 2015 roku

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)