Nie masz czasu na zajęcia z nauczycielem? Angielski online to świetny pomysł

Nie masz czasu na zajęcia z nauczycielem? Angielski online to świetny pomysł
Źródło zdjęć: © materiały partnera

15.09.2020 16:08

Zajęcia stacjonarne z nauczycielem angielskiego wymagają od nas czasu. Przede wszystkim musimy dojechać do korepetytora. Zdarza się oczywiście, że to on przyjeżdża do nas, ale wtedy oczywiście musimy za lekcje zapłacić więcej. Jeśli mieszkamy w innej części miasta niż ta, gdzie pracuje nauczyciel, to dojazd też zajmie nam chwilę i tym sposobem tracimy dwie, dwie i pół godziny, z czego lekcja to tylko trzy kwadranse. Dla tych osób, które mają napięty terminarz każdego dnia, jest to czas, który ciężko zmieścić gdzieś w codziennym harmonogramie. Na pomoc przychodzi angielski online.

Internetowe kursy angielskiego ‒ co wybrać?

Nauka języka angielskiego online to alternatywa dla stacjonarnych szkół i korepetycji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy uczyć się w dowolnej chwili praktycznie z każdego miejsca na świecie. Internetowe kursy angielskiego są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców, a osoby, które faktycznie skorzystały z tego rozwiązania, bardzo je sobie cenią. Dobra szkoła języka angielskiego online to na pewno tutlo.com. Jej przewaga nad konkurencją to między innymi dobrze dobrana kadra lektorów oraz native speakerów, możliwość nauki nie tylko w tygodniu, lecz także w weekendy, dostępność zajęć, które mogą obywać się za pomocą komputera, tabletu czy też smartfona. Czynników przemawiających za tego typu zajęciami jest naprawdę wiele. Nauka angielskiego online to przede wszystkim:

  • Oszczędność czasu ‒ zajęcia odbywają się z domu, nigdzie nie musimy dojeżdżać, tracić czasu na stanie w korkach, czy przemieszczać komunikacją miejską. Dodatkowo sami zaplanujemy, o której godzinie rozpoczniemy naukę.
  • Bezpieczeństwo ‒ w okresie zagrożeń epidemiologicznych lekcje przez internet to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja nauki. Nie musimy przebywać w jednym pomieszczeniu z nauczycielem, a dodatkowo z racji tego, że zajęcia mogą być przeprowadzone za pomocą smartfona, możemy siedzieć ,chociażby na tarasie i cieszyć się konwersacją z native speakerem, który mieszka na przykład w Wielkiej Brytanii;
  • Szeroki zakres nauki ‒ w szkole językowej online znajdziemy wielu specjalistów. Będą osoby, które świetnie wyłożą nam zasady gramatyki, ale też native speakerzy, którzy nauczą nas słownictwa, mowy potocznej czy też akcentu. Będziemy mogli uczyć się języka biznesowego czy też specjalistycznego, technicznego. Przygotujemy się do egzaminów, matury, napiszemy wypracowanie. Tutaj zawsze jest opcja na znalezienie specjalisty, anglisty, który będzie mógł pomóc nam w każdym zakresie.
  • Lekcje dla placówek i firm ‒ właściciele firm mogą skorzystać z opcji szkolenia online swoich pracowników. W ten sam sposób można wspomóc nauczanie w jednostkach oświatowych, wszystko na wysokim poziomie, bezpieczne i bardzo efektywnie.
  • Nauczanie dla całej rodziny ‒ angielski online to nie tylko rozwiązania indywidualne. Konto rodzinne pozwala każdemu domownikowi taniej odbywać kurs z poziomu jednego profilu. Dzięki temu każdy może uczyć się czegoś innego, a wszystko korzystniej cenowo niż gdyby stworzyć kilka indywidualnych kont użytkowników.
  • Dostęp do darmowych materiałów ‒ dobre szkoły udostępniają swoim uczniom darmowe materiały, które są już przygotowane do łatwego użycia. Są to ebooki, materiały wideo, poradniki, infografiki i wiele innych. Chodzi między innymi o takie treści, które pozwalają na utrwalanie wiedzy, w tym słownictwa (https://pl.tutlo.com/materialy‒kategoria/ebooki/).
  • Zajęcia metodą jeden na jeden ‒ to kolejny plus. Cała uwaga nauczyciela skupia się na naszej osobie. Dzięki temu nie rozpraszamy się ani my, ani on. Nie ma sytuacji, w której lektor robi zadanie z kimś innym, a my musimy czekać. To bardzo ważne w nauce, kiedy możemy w dowolnej chwili zadać pytanie i otrzymać natychmiastową odpowiedź.

Jak widać, zalet uczenia się języka przez internet jest naprawdę bardzo wiele. Ta opcja skierowana jest do każdego, nie tylko do osób młodych czy dzieci. Seniorzy też bez problemu odnajdą się podczas tego typu lekcji. Obsługa panelu do nauczania jest bowiem bardzo przejrzysta. Powodzenia w nauce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)