NetVision czyli Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

NetVision czyli Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

NetVision czyli Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii
12.04.2010 11:22, aktualizacja: 12.04.2010 11:34

Od 22 do 25 kwietnia 2010 roku, na terenie Politechniki Gdańskiej, odbędzie się kolejna a zarazem jubileuszowa, bo dziesiąta, edycja konferencji biznesowej NetVision. Inicjatywa skierowana jest nie tylko do studentów, ale też do absolwentów, prowadzących własną działalność gospodarczą bądź chcących ją założyć. Podczas tych czterech dni będzie można poznać nie tylko sposoby na założenie i poprowadzenie własnej firmy, ale również nowoczesne biznesowe technologie. Na pewno warto się wybrać i posiąść tę bardzo przydatną wiedzę!

NetVision to jedna z największych inicjatyw w Polsce, która przybliża najnowsze trendy i rozwiązania techniczne. Wydarzenie to jest organizowane corocznie, od dziewięciu lat, przez studentów i skierowane głównie właśnie do studentów. W poprzednich edycjach było współorganizowane i wspierane przez takie firmy, jak Microsoft Polska, Apple, Polska Telefonia Komórkowa Centertel, Procter & Gamble, Narodowy Bank Polski, Symantec, Novell czy Carlsberg. Trzeba przyznać, że z taką pomocą konferencja NetVision to naprawdę profesjonalizm połączony z praktyczną wiedzą, pochodzącą prosto od czołowych firm polskiego biznesu.

Podczas czterech dni trwania seminarium, uczestnicy będą mogli zetknąć się z ponad pięćdziesięcioma firmami i specjalistami z całej Polski. Dzięki temu NetVision nie tylko uczy ale i zapewnia bezpośrednie spotkanie z przyszłymi pracodawcami! Uczestnicy seminarium będą mogli zdobyć wiedzę na czterech różnych ścieżkach –. Start Up, Networking, High-tech i Branding.

Ścieżka Start Up ma za zadanie przygotować uczestników do procesu rekrutacyjnego na rynku pracy oraz nauczyć ich jak skutecznie można zostać zauważonym przez potencjalnego pracodawcę. Dzięki niej można dowiedzieć się jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów na rozmowach z przyszłym pracodawcą podczas proces rekrutacyjnego, jak pokierować przebiegiem swojej kariery zawodowej, jak zgłębić tajniki negocjacji i psychologii w biznesie i wreszcie jak bezproblemowo założyć własna firmę.

Ścieżka Networking przedstawi różne sposoby nawiązywania kontaktów biznesowych poprzez nawiązywanie komunikacji przez Internet , jak i podczas tradycyjnych spotkań. Oprócz samych kontaktów, owa ścieżka poruszy kwestie komunikacji i zarządzania informacją w biznesie. High-tech to ścieżka, na której uczestnicy dowiedzą się jak ułatwić pracę inżynierowi, jakie technologie wprowadzić w przedsiębiorstwie, żeby to osiągnąć. Będzie można również posiąść wiedzę o najnowszych trendach technologicznych, które pozwalają na optymalizację działania przedsiębiorstwa.

Ostatnia ścieżka, którą można wybrać, czyli Branding pozwoli odpowiedzieć na pytanie: „jak zbudować dobrą markę w dobie kryzysu?”. Specjaliści z dziedziny brandingu opowiedzą jak działa Public Relations, jak przebić się przez morze istniejących reklam oraz jak bawić się a zarazem promować własna markę.

Wykłady teoretyczne będą przeplatane z warsztatami a że „nie samą nauką student żyje”, organizatorzy NetVision zapraszają wszystkich uczestników w czwartek, 2. kwietnia, na imprezę integracyjną a w sobotę, 24 kwietnia, na uroczysty bankiet. Dodatkową atrakcją podczas tych dwóch imprez, będą liczne konkursy z cennymi nagrodami.

Wykład inauguracyjny Seminarium NetVision poprowadzi Kanclerz Gdańskiej Loży Business Centre Club, Pan Maciej Dobrzyniecki. Temat jego prelekcji to „Wiedza, czy doświadczenie najlepszą inwestycją?”. Patronat honorowy nad NetVision objął Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Henryk Krawczyk, Prezydent Miasta Gdańska, P. Adamowicz, Prezydent Miasta Sopotu, J. Karnowski oraz Prezydent Miasta Gdyni, W. Szczurek.

Koszt tych niezwykle przydatnych warsztatów to 10. zł dla nowo studentów oraz 200 zł dla firm i absolwentów. Dla uczestników poprzednich edycji obowiązuje 20% rabat.

Naprawdę polecam, warto się wybrać i dowiedzieć się jak osiągnąć sukces od ludzi, którzy już tego dokonali!

Więcej informacji na: http://netvision.pl/

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)