nc+ GO nie działa. "Dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony"

nc+ GO nie działa. "Dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony"
Źródło zdjęć: © Getty Images
Oskar Ziomek

17.09.2019 21:28, aktual.: 17.09.2019 22:46

Telewizja internetowa nc+ GO nie działa z powodu zbyt dużego zainteresowania. Usługa przestała działać w trakcie meczów Ligi Mistrzów.

Użytkownicy usługi nc+ GO nie mają udanego wieczoru. Usługa przestała działać w trakcie meczów Ligi Mistrzów. Użytkownicy narzekają także na brak możliwości zalogowania się na swoje konta.

Zamiast meczów, na ekranie można zobaczyć komunikat: Przepraszamy, z powodu zbyt dużego zainteresowania transmisjami w nc+ GO, dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony. Prosimy spróbować za kilka minut. W aplikacji mobilnej wyświetla się natomiast inny komunikat:

Obraz
© WP.PL

Korzystający z nc+ GO nie kryją oburzenia. "Parodia! Za co się płaci pytam się!" – pisze jeden z użytkowników na Facebooku platformy nc+. Od kilkunastu minut napływają kolejne negatywne komentarze potwierdzające usterkę.

Jak można wnioskować z komunikatów, problem z działaniem usługi związany jest z dużym zainteresowaniem meczami, w tym m.in. Borussi Dortmund z FC Barceloną. Z technicznego punktu widzenia chodzi więc najpewniej o przeciążenie infrastruktury, która nie jest w stanie zapewnić przekazu każdemu użytkownikowi w tym samym czasie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)