Najgorzej wydane pieniądze: krzesło na plecak za 630 zł!

Najgorzej wydane pieniądze: krzesło na plecak za 630 zł!

Najgorzej wydane pieniądze: krzesło na plecak za 630 zł!
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
24.10.2011 11:22

Czasem szukamy prezentu dla kogoś, kto "ma wszystko" i zaczynamy się interesować zupełnie dziwacznymi produktami. Jednak z wielkim trudem przychodzi mi wyobrażenie sobie osoby, która ucieszyłaby się z "BagPeda". Z pewnością zastanawiacie się, co się kryje pod tą intrygującą nazwą. Spieszę z wyjaśnieniami

Firma Workiture za jedyne 19. dolarów oferuje specjalne krzesło na... torbę. Teraz zastanawiacie się, dlaczego do trzymania toreb nie nadają się zwykłe siedziska. Spieszę z wyjaśnieniami.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

BagPed wykonano ze stali walcowanej na zimno, szlifowanej, spawanej metodą TIG i pokryto farbą proszkową w jednym z czterech stylowych (czytaj: smętnych) kolorów. Poniżej znajduje się opcjonalna półeczka z poliestru (na portfel?).

Firma twierdzi, że właśnie tego od zawsze potrzebowaliśmy, a inne krzesła nie nadają się do trzymania bagażu. Śmiem się nie zgodzić! Pomijając cenę i całkowity absurd posiadania półki droższej od samej torby (wiem, ze torby bywają droższe, ale z takowymi nie obcuję), to gdzie taki grat postawić?

Darmowa rada dla producenta - ze stają dokującą do iPhone'a będzie się sprzedawać znacznie lepiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)