Najcichsze na rynku odkurzacze Rowenta Silence Force

Najcichsze na rynku odkurzacze Rowenta Silence Force

Najcichsze na rynku odkurzacze Rowenta Silence Force
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.11.2013 14:42

Rowenta Silence Force Extreme to linia najcichszych odkurzaczy dostępnych obecnie na rynku. Urządzenia mają moc 1100 W. Linię Rowenta Silence Force Extreme charakteryzuje 100% efektywności na podłogach twardych oraz 80% skuteczności na dywanach.

Silence Force Extreme to linia najcichszych urządzeń marki Rowenta. Wyróżnia ją przede wszystkim wysoka wydajność i niski poziom hałasu. Co więcej nowe odkurzacze Rowenta RO5931 i RO5925 spełniają już nowe i restrykcyjne unijne wymogi etykiety energetycznej, które zaczną obowiązywać we wrześniu 2014 r.

Odkurzacze z tej linii mają moc 110. W, a efektywność odkurzania odpowiadającą urządzeniom o mocy 2200 W. W rezultacie, odkurzacze zużywają o 50% mniej energii, przy takich samych rezultatach usuwania kurzu i zabrudzeń, jak w przypadku odkurzaczy o większej mocy. Urządzenia Rowenta Silence Force Extreme charakteryzuje 100% efektywności na podłogach twardych oraz 80% skuteczności na dywanach.
Inżynierowie marki Rowenta skoncentrowali swoje badania na skutecznym wyciszeniu urządzeń, dzięki czemu hałas towarzyszący ich pracy utrzymuje się na poziomie 62dB(A). To ponad 5 razy ciszej niż w przypadku przeciętnych modeli odkurzaczy dostępnych na rynku. Potwierdzeniem tego wyniku może być odznaczenie za najniższy poziom głośności pracy wśród odkurzaczy dostępnych w sprzedaży, nadane przez niemiecki instytut badawczy SLG Prüfung und Zertifierung GmbH.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W celu zapewnienia odpowiedniej filtracji, odkurzacze RO593. i RO5925 wyposażone są w filtr HEPA 13, który zapewnia 99,95% skuteczności filtracji powietrza. Jak zapewnia producent - powietrze które wydostaje się z odkurzacza jest czystsze nawet od tego, które już istnieje w pokoju.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowe odkurzacze wyposażono w praktyczne akcesoria, takie jak turboszczotka z funkcją Animal Care Pro, która służy do usuwania sierści z dywanów, ergonomiczny zderzak z systemem Shock Protect, pozwalający chronić meble. Wygodę użytkowania zwiększa również przewód o długości 1. metrów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)