Na tę funkcję Facebooka czekaliśmy od lat

Na tę funkcję Facebooka czekaliśmy od lat

Na tę funkcję Facebooka czekaliśmy od lat
Źródło zdjęć: © Internet
29.08.2014 12:53, aktualizacja: 29.08.2014 13:43

Nie jest to funkcja, którą można nazwać rewolucyjną, co do tego nie ma wątpliwości. Jednak w przypadku Facebooka jej wprowadzenie ułatwi życie wielu osobom.

Ta magiczna, niezwykła, nowa funkcja, którą właśnie testuje Facebook (na razie wyłącznie w wersjach mobilnych swojej aplikacji) to... zwykła wyszukiwarka. Ale nie wyszukiwarka osób, miejsc czy organizacji, lecz treści wpisów popełnionych przez naszych znajomych.

O tym, jak bardzo przyda się tego typu funkcja, wie każdy, kto próbował na Facebooku odnaleźć informację sprzed kilku czy nawet kilkunastu miesięcy. A przecież często są to rzeczy naprawdę przydatne, zwłaszcza kiedy radzimy się naszych przyjaciół w jakiejś sprawie, prosimy o poradę albo podanie konkretnych kontaktów, adresów czy linków.

Z nowo wprowadzoną wyszukiwarką (dostępną na razie wyłącznie dla wybranych użytkowników biorących udział w teście wersji beta) ma być znacznie łatwiej - wyszukiwanie będzie się odbywało z wykorzystaniem słów kluczowych. Niestety, data jej wprowadzenia dla wszystkich użytkowników nie została jeszcze określona.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows XP Service Pack 4 już dostępny

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (123)