Mobini - wymiana plików przez telefon komórkowy

Mobini - wymiana plików przez telefon komórkowy

Mobini - wymiana plików przez telefon komórkowy
Źródło zdjęć: © mobini
17.11.2010 10:05, aktualizacja: 17.11.2010 10:58

Mobini to nowa, polska platforma mobilna, pozwalająca na przechowywanie, wymienianie i dzielenie się plikami pomiędzy użytkownikami telefonów komórkowych. To także portal społecznościowy skupiający ludzi młodych i otwartych na nowoczesne, komórkowe formy komunikacji.

Mobini daje możliwość nieodpłatnego przechowywania plików. Użytkownik jednym kliknięciem może wgrać lub pobrać wybraną treść, może to zrobić korzystając z komórki lub komputera, wszędzie tam, gdzie ma dostęp do sieci.

Obraz
© (fot. mobini)

Użytkownicy mogą także dzielić się i wymieniać multimediami ze znajomymi - popularne wśród użytkowników jest dzielenie się tapetami, dzwonkami i filmikami na telefon. Mobini to także miejsce sprzyjające zawieraniu nowych znajomości. Dostępność takich mechanizmów jak blogi, czaty, grupy dyskusyjne sprawia, że społeczność jest aktywna i skłonna do interakcji.

Trzy miesiące po premierze serwis osiąga miesięcznie ruch o wielkości 300 tys. unikalnych użytkowników, a do końca roku liczba użytkowników serwisu ma przekroczyć pół miliona. W pierwszym kwartale działalności Mobini.pl użytkownicy umieścili ponad 25 tys. plików.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)