MobileNavigator - teraz także dla iPhone 3G i nowego 3GS

MobileNavigator - teraz także dla iPhone 3G i nowego 3GS
Źródło zdjęć: © Navigon

10.06.2009 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w czerwcu użytkownicy iPhone’a 3G oraz nowego 3GS będą mogli zamienić swoje urządzenia w poręczną i przydatną nawigację, dzięki oprogramowaniu MobileNavigator firmy Navigon.

Już przed końcem tego miesiąca użytkownicy iPhone’ów na całym świecie zaraz po aktualizacji systemu operacyjnego do wersji 3.0, będą mogli wyposażyć je w oprogramowanie nawigacyjne za pośrednictwem sklepu App Store. Dzięki wgranemu oprogramowaniu MobileNavigator urządzenie bezpiecznie doprowadzi swojego użytkownika do celu, dzięki zaktualizowanym mapom i inteligentnym funkcjom.

MobileNavigator będzie dostępny w sklepie Apple App Store w dwóch wersjach. Pierwsza to wersja Lite, dostępna bezpłatnie, jednak nie pozwalająca nawigować, a jedynie wyświetlająca mapę i najbliższe cele specjalne (POI). Drugą opcją jest pełna wersja oprogramowania, która pozwala nawigować szybko i pewnie do każdego celu. Ta wersja zawiera znane rozwiązania firmy Navigon, między innymi Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), ostrzeganie o znakach drogowych, tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych w sąsiedztwie zaplanowanej trasy.

Dodatkowo oprogramowanie będzie wykorzystywać cechy iPhone’a. Jeśli np. użytkownik obróci go o 90 stopni, wyświetlacz automatycznie dostosuje obraz do aktualnego położenia. Oprócz dostosowania ekranu i inteligentnego systemu wprowadzania adresów, jest także funkcja nawigowania bezpośrednio do adresów przechowywanych w książce adresowej. Jeżeli ktoś do nas zadzwoni, nawigacja wznowi działanie po zakończeniu rozmowy.

Cena pełnej wersji oprogramowania MobileNavigator dla iPhone’ów zostanie ogłoszona w dniu pojawienia się jej w sklepie Apple App Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)